13:591396/8/13

قهرمانان تیم مناطق نفت‎خیز جنوب افتخار دیگری آفریدند

مدیر کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت، قهرمانی تیم مناطق نفت خیز جنوب در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را حاصل سیاست‌های شورای عالی ورزش این وزارتخانه دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، غلامرضا شاه کرمی گفت: کسب افتخارات تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب در جام باشگاه‌های آسیا با تکیه این تیم بر ورزشکاران شرکتی و بومی محقق شده است و از این که شاهد اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در محل برگزاری این رقابت‌ها بودیم به خود می بالیم.

وی افزود: تیم مناطق نفت خیز جنوب، به نمایندگی ایران در دو جام باشگاه‌های آسیا و کاپ آسیا شرکت کرد و با اقتدار تمام با ۶۰۵ امتیاز قهرمان جام باشگاه‌های آسیا شد.

مدیر کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت ، تصریح کرد: پس از اجرای سیاست‌ها و راهبردهای شورای عالی ورزش وزارت نفت، توانستیم برای نخستین بار با همکاری فدراسیون وزنه‌برداری، تیم مناطق نفت خیز جنوب را با بیش از ۹۰ درصد از فرزندان نفتی، به مسابقات اعزام کنیم که این قهرمانی به دست آمد.

وی گفت:عملکرد این تیم نتیجه اجرای صحیح و اصولی سیاست‌های شورای مرکزی ورزش وزارت نفت و اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی مبتنی بر راهبردهای ابلاغی وزیر نفت است.

شاه کرمی افزود: یکی از این سیاست‌ها، استفاده از چهره‌های مستعد ورزش صنعت نفت در ترکیب تیم های قهرمانی است که در تیم هایی نظیر وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب اجرایی شد.

به گزارش شانا، دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نفت، موفقیت تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب در جام باشگاه‌های آسیا را نتیجه اعتماد بر ورزشکاران شرکتی و بومی عنوان کرده و ادامه می دهد: جا دارد موفقیت این تیم را به وزیر نفت و رئیس شورای مرکزی ورزش وزارت نفت تبریک بگویم که با اعتماد به مجموعه ورزش وزارت نفت، مقدمه چنین موفقیت‌هایی را فراهم آورده اند.

تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب که در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کرده بود، با ۹۰ درصد ترکیب ورزشکاران شرکتی و بومی  در این رقابت‌ها حاضر شد.

شماره خبر: 2/24155

کلمات کليدي
تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب، امور ورزش، مسابقات جام باشگاه‌های آسیا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بررسی راهکارهای افزایش حضور بانوان در عرصه ورزش
برگزاری 700 دوره آموزشی و تمرینی در امور ورزش نفت فلات قاره
نخستین نشست شورای ورزش شرکت ملی نفت با حضور اعضای جدید برگزار شد