12:101398/1/22

برنامه‎های جدید کمیته مدیریت بحران شرکت متن تشریح شد

نیمه شب گذشته نشستی به ریاست مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در سایت میدان نفتی آزادگان جنوبی تشکیل و برای کنترل و مدیریت موج جدید سیلاب ورودی شهرهای اهواز، هویزه و رفیع به هورالعظیم تصمیمات فوری اتخاذ شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پی تشکیل جلسه اضطراری کمیته مدیریت بحران شرکت مهندسی و توسعه نفت در شب گذشته (۲۱ فروردین ماه ۹۸) به دستور  تورج دهقانی، مدیرعامل این شرکت، تمامی مدیران، مجریان و واحدهای ستادی و عملیات جهت اقدامات لازم در مبارزه با موج جدید سیل در استان خوزستان و حفظ وصیانت شهرهای معین به حالت آماده باش در آمدند.

بر اساس این مصوبات شرکت متن به منظور انتقال هر چه سریع تر آب از کانال سلمان همچنین صیانت از شهرهای اهواز، هویزه و رفیع ، جاده سید الشهدا را به طور کامل جمع آوری و علاوه بر پاکسازی و لایروبی کانال های قدیمی بیش از ۲۰ کانال آبراهی جدید احداث می کند.

بنابراین گزارش، مقرر شد مدیریت تولید شرکت مهندسی و توسعه نفت جهت واکنش به موقع بمنظور مقابله با هر گونه مخاطرات با تجهیزات کامل، به حالت آماده باش درآید. لازم به ذکر است، اقدامات فوق به صورت شبانه روزی ظرف ۲۴ ساعت اجرایی می شود.

2/26231

منبع: روابط عمومی شرکت متن


کلمات کليدي
مدیریت بحران، سیل، شرکت متن
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


استفاده از فناوری پوشش داخلی لوله‌های مغزی در میدان نفتی مسجدسلیمان
۷ هزار هکتار از اراضی کشاورزی دشت آزادگان آماده کشت شد
تولید تجمعی واحد بهره‎برداری جدید منصوری از مرز ۸۰ میلیون بشکه گذشت