16:481398/2/9
همزمان با روز نخست نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت
نشست «فرصت طلایی تجارت با نفت ایران» برگزار می‎شود

همزمان با نخستین روز برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت نشست «فرصت طلایی تجارت با نفت ایران» برگزار می شود.


به گزارش خبرنگار NIOC، امیرحسین تبیانیان، نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی گفت: همزمان با نخستین روز برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و پس از مراسم افتتاحیه، پنل «فرصت طلایی تجارت با نفت ایران» برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این نشست نمایندگان شرکت ملی نفت ایران و بورس انرژی، فعالان بخش خصوصی و صاحب نظران پیرامون موضوع عرضه نفت و میعانات گازی در بورس به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت؛ همچنین چالش ها و فرصت های عرضه نفت در بورس انرژی نیز بررسی خواهد شد.

نشست «فرصت طلایی تجارت با نفت ایران» چهارشنبه، 11 اردیبهشت ماه در سالن مرواید محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‎شود.

بر اساس این گزارش، آیین گشایش نمایشگاه بیست و چهارم صنعت نفت، ساعت 14 روز چهارشنبه، 11 اردیبهشت ماه، با حضور وزیر نفت و مقامات ایرانی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. این رویداد تا 14 اردیبهشت از ساعت 10 تا 18 میزبان فعالان صنعت نفت و علاقه‎مندان است.

2/26451
کلمات کليدي
نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، بورس انرژی، عرضه نفت در بورس
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


25 تیرماه؛ هشتمین عرضه میعانات گازی در بورس انرژی
18 تیر؛ چهارمین عرضه نفت خام سنگین در بورس انرژی
11 تیر؛ دوازدهمین عرضه نفت خام سبک در رینگ بین‎الملل بورس انرژی