14:501398/2/10

نمایشگاه صنعت نفت میزبان نخستین گردهمایی تخصصی مدیران انرژی

نخستین گردهمایی تخصصی مدیران انرژی صنعت نفت به همت شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت، همزمان با دومین روز نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، نخستین گردهمایی تخصصی مدیران انرژی صنعت نفت، پنجشنبه (۱۲ اردیبهشت‌ماه) امسال همزمان با برگزاری بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از سوی شرکت بهینه‌سازی و با حضور مدیران انرژی شرکت‌های تابع صنعت نفت ساعت ۱۰ تا ۱۲ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس، طبقه سوم، سالن مروارید برگزار خواهد شد.

احمد فضلی، مشاور مدیرعامل در امور انرژی شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت ضمن اعلام این خبر گفت: عملکرد انرژی واحدهای عملیاتی و ستادی و چالش‌های آینده اجرای طرح‌های بهینه‌سازی انرژی به تفکیک واحدهای ستادی و عملیاتی صنعت نفت در این نشست تخصصی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

2/26464

منبع: روابط عمومی شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت


کلمات کليدي
نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


آموزش بهینه‌سازی مصرف انرژی در ایستگاه‌های مترو مشهد
۱۵۲۵ واگن باری با حمایت وزارت نفت به ناوگان ریلی کشور پیوست
عملکرد نفت در حمایت از طرح‌های بهینه‌سازی مصرف انرژی متعهدانه است
  • 1398/2/18 چهارشنبه عملکرد نفت در حمایت از طرح‌های بهینه‌سازی مصرف انرژی متعهدانه است
    مدیران عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران از تلاش‌های شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت و وزارت نفت در حمایت حداکثری از اجرای طرح‌های اصلاح الگوی مصرف انرژی در بخش حمل‌ونقل قدردانی و اعلام کردند که نفت در اجرای طرح‌ها و قراردادهای امضا شده در این حوزه، به عنوان یک بازوی توانمند از هیچ کمکی دریغ نکرده است.