10:571398/2/11
مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران بیان کرد:
سه گام مهم و اساسي برای اجراي دقيق شيوه‎نامه شرايط اضطراري

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران پيش شرط اجراي دقيق شيوه نامه شرايط اضطراري را سه گام مهم و اساسي بازنگري روش‌هاي اجرايي و دستور‌العمل‌هاي موجود، ايجاد بستر‌سازي سازماني آن و در نهايت آموزش مستمر در راستاي نهادينه کردن آن برشمرد.


به  گزارش خبرنگار NIOC، مانی عبدالله زاده راد سه شنبه (دهم اردیبهشت ماه) در جمع روساي HSE، پدافند غير عامل و مديريت بحران شركت‌هاي تابعه نفت براهميت و توجه ويژه به ابلاغيه شيوه نامه شرايط اضطراري از سوی وزیر نفت تاکید کرد.

به گفته وی در اين شيوه نامه شرايط اضطراري در سه سطح دسته بندي شده است، این دسته‌بندی‌ها متناسب با نوع، ماهيت و پيامد حوادث و منابع شركت ها در سطوح 1و 2 شركت‌هاي‌ فرعي و تابعه و در نهايت سطح سه، شركت ملي نفت ایران است.

عبدالله زاده راد افزود: از سوي ديگر بايد كميته شرايط اضطراي در تمامي شركت‌ها و مناطق عملياتي متناسب با ساختار شركت‌ها و مناطق در چارچوب سطوح شرايط اضطراري، تشكيل و از طرف عالي‌ترين مقام براي اعضاء حكم زده شود.

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران در ادامه از تمام حاضرين در جلسه بررسي علمي و عملياتي شدن شيوه نامه شرايط اضطراري، نگاه ويژه، پيگيري مستمر و ارائه گزارش به اين مديريت به منظور تاييد نهايي را خواستار شد.

به گفته وي، از زماني كه اين شيوه نامه توسط مقام عالي وزارت ابلاغ شد، اين مديريت پيش‌نويس اعضاء كميته سطح 3 شرايط اضطراري را آماده و براي مدير عامل شرکت ملی نفت ایران ارسال کرد كه به زودي از سوی وی ابلاغ و اجرايي می‌شود.

7/19046
کلمات کليدي
مانی عبداله زاده راد، HSE، شیوه نامه شرایط اضطراری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


وقوع حادثه در 26 دکل ملی حفاری به صفر رسید
اقدام‎های شرکت ملی نفت ایران در راستای حفاظت از محیط زیست تشریح شد
برگزاری بیش از 318 هزار نفرساعت دوره آموزش HSE در مناطق نفت‎خیز جنوب
  • 1398/2/8 يكشنبه برگزاری بیش از 318 هزار نفرساعت دوره آموزش HSE در مناطق نفت‎خیز جنوب
    رئيس ايمني، بهداشت، محيط زيست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب از برگزاری دوره های آموزش HSE برای ۲۸ هزار و 719 نفر از کارکنان این شرکت درقالب 318 هزار و 796 نفر ساعت درراستای ارتقا سطح آگاهی های کارکنان و همچنین پیاده سازی فرهنگ HSE در سال ۱۳۹۷ خبر داد.