13:511398/2/11

استارتاپ‌های فناورانه در نمایشگاه صنعت نفت معرفی می‌شوند

رویداد معرفی و آشنایی با استارتاپ‌های فناورانه نفت، گاز و انرژی با حمایت معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت در جریان بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، افتتاحیه این رویداد با عنوان «اهمیت و ضرورت شکل‌گیری اکوسیستم استارتاپی در صنعت نفت و گاز»، همزمان با سومین روز برگزاری نمایشگاه (جمعه، ۱۳ اردیبهشت‌ماه) در سالن خلیج فارس برگزار می‌شود و پس از آن، نشست هم‌اندیشی و ارائه استارتاپ‌ها برگزار خواهد شد.

غرفه‌های استارتاپی نیز که در فضای باز سالن خلیج فارس مستقر هستند، با برنامه‌های مختلفی پذیرای علاقه‌مندان به مباحث بلاکچین، اینترنت اشیا، فعالیت در اکوسیستم استارتاپی صنعت انرژی و ... خواهند بود.

بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌کند و روز شنبه (۱۴ اردیبهشت‌ماه) به کار خود پایان می‌دهد.رویداد معرفی و آشنایی با استارتاپ‌های فناورانه نفت، گاز و انرژی با حمایت معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت در جریان بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت برگزار می‌شود.

افتتاحیه این رویداد با عنوان «اهمیت و ضرورت شکل‌گیری اکوسیستم استارتاپی در صنعت نفت و گاز»، همزمان با سومین روز برگزاری نمایشگاه (جمعه، ۱۳ اردیبهشت‌ماه) در سالن خلیج فارس برگزار می‌شود و پس از آن، نشست هم‌اندیشی و ارائه استارتاپ‌ها برگزار خواهد شد.

غرفه‌های استارتاپی نیز که در فضای باز سالن خلیج فارس مستقر هستند، با برنامه‌های مختلفی پذیرای علاقه‌مندان به مباحث بلاکچین، اینترنت اشیا، فعالیت در اکوسیستم استارتاپی صنعت انرژی و ... خواهند بود.

2/24651

منبع: شانا


کلمات کليدي
نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، استارتاپ‌
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


60 درصد از عملیات اجرایی نفت فلات قاره برون‎سپاری شده است/ رکورد 70 میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه
نماینده شرکت انگلیسی: برای حمایت از شریکان ایرانی خود آماده‌ایم
اعلام آمادگی شرکت ملی نفت برای همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها