14:371398/2/16

احداث معلم‌سرای امیدیه با مشارکت شرکت نفت‌ و گاز آغاجاری

پروژه تکمیل و راه‌اندازی معلم‌سرای آموزش‌وپرورش شهرستان امیدیه با هدف اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و امورعام المنفعه، با مشارکت شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز آغاجاری انجام خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،، همزمان با برگزاری بیست‌ویکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان خوزستان در شهرستان امیدیه، آیین کلنگ‌زنی فاز دوم معلم‌سرای آموزش‌وپرورش با حضور ابراهیم پیرامون، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت‌وگاز آغاجاری، سیدمهران رفیعی، فرماندار شهرستان امیدیه و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.

در این جشنواره که با حضور خیرین مدرسه‌ساز شهرستان همراه بود، مقرر شد پروژه تکمیل و راه‌اندازی معلم‌سرای آموزش‌وپرورش با مشارکت شرکت نفت‌وگاز آغاجاری اجرایی شود.

در این مراسم رفیعی، فرماندار شهرستان امیدیه از نقش بی‌بدیل شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز آغاجاری در همه فعالیت‌های عام‌المنفعه به‌ویژه در حوزه آموزشی و خدمات‌رسانی به آموزش‌وپرورش شهرستان قدردانی کرد.

ساخت این معلم‌سرا در سال ٩٠ آغاز شد که با توجه به کمبود بودجه عمرانی، ‌تکمیل آن متوقف شده بود که با موافقت مدیرعامل شرکت نفت‌وگاز آغاجاری برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به بخش آموزشی، پروژه تکمیل این معلم‌سرا کلید خواهد خورد.

این معلم‌سرا در محوطه‌ای به مساحت ٢٥٠٠ متر و زیربنای ٣٢٠ مترمربع احداث شده که با انجام محوطه‌سازی و احداث دیوار از سوی شرکت نفت‌وگاز آغاجاری در آینده نزدیک شاهد تکمیل و بهره‌برداری این مجتمع خواهیم بود.

2/26559

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، مسئولیت های اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


راه‌اندازی خط لوله ۳۶ اینچ نفت صادراتی امیدیه
خط لوله انتقال نفت حدفاصل امیدیه-اهواز در مدار عملیات قرار گرفت
نشت خط لوله نفت در مسیر امیدیه کنترل شد