11:371398/2/25

حفر نخستین حلقه چاه میدان نفتی منصوری غربی

نخستین حلقه چاه میدان نفتی منصوری غربی از سوی متخصصان توانمند دستگاه حفاری ۸۹ فتح در حال حفر است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علی حمید، رئیس دستگاه حفاری ۸۹ فتح با اشاره به آغاز عملیات حفاری این حلقه چاه از بهمن‌ماه ۹۷ گفت: عملیات حفاری این حلقه چاه در چارچوب قرارداد پروژه هشت حلقه چاه با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در حال انجام است.

وی افزود: هم‌اکنون عملیات حفاری این چاه در میدان نفتی منصوری غربی از سوی متخصصان و کارکنان دستگاه حفاری ۸۹ فتح در عمق حدود دو هزار متری ادامه دارد.

رئیس دستگاه حفاری ۸۹ فتح رعایت نکات ایمنی، نظم و انضباط اداری، توان فنی تخصصی و روزآمد بودن تجهیزات را از نکات مهم در بازدهی کار برشمرد و گفت: از زمان پیوستن این دستگاه سنگین به ناوگان عملیاتی، تاکنون ۲۰ حلقه چاه تعمیراتی و توسعه‌ای به متراژ بیش از  ۵۶ هزار متر در منطقه دارخوین، آزادگان و یادآوران تکمیل و در مدار تولید قرار گرفته است.

4/2/26612

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
میدان منصوری، حفاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


دستگاه حفاری 32 فتح به مدار عملیات بازگشت
  • 1398/2/23 دوشنبه دستگاه حفاری 32 فتح به مدار عملیات بازگشت
    مدیر پروژه حفاری 6+8 حلقه چاه اکتشافی در بخش خشکی در شرکت ملی حفاری ایران گفت: دستگاه حفاری 32 فتح پس از 247 ساعت وقفه در کار به سبب قرار گرفتن در معرض سیلاب، بار دیگر در چرخه عملیات قرار گرفت.
پروژه میدان‎های منصوری و رامشیر وارد فاز اجرایی می‎شود
  • 1398/2/17 سه‌شنبه پروژه میدان‎های منصوری و رامشیر وارد فاز اجرایی می‎شود
    مدیرعامل شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی قشم (OEID) با بیان اینکه این شرکت در طرح توسعه میدان های منصوری و رامشیر به عنوان بازوی بالادستی و میان دستی اویک حضور دارد، گفت: تجهیز کارگاه این پروژه ها به زودی به اتمام می رسد و به طور مستقیم وارد فاز اجرا می شویم.
اتمام حفاری 23 حلقه چاه میدان نفتی آزادگان جنوبی تا پایان امسال