10:021397/12/1

وبسایت امور بانوان شرکت ملی نفت ایران راه‎اندازی شد

مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان از طراحی و راه‌اندازی سایت امور زنان این شرکت با هدف اطلاع‌رسانی و ارتقاء سطح آگاهی و دانش همکاران به خصوص همکاران زن شاغل در صنعت نفت در فضای اینترنت و اینترانت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، طاهره سیدمومنی با اعلام این خبر افزود: در این سایت متن نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی برگزار شده در حوزه زنان و خانواده در راستای بهره‌برداری همکاران و خانواده‌های این عزیزان که امکان حضور در دوره‌های آموزشی را ندارند، قرار می‌گیرد؛ همچنین کتاب های مرتبط، مطالب و مقاله های تخصصی در حوزه‌های زنان و خانواده‌ها، اطلاعات مفید و دانستنی‌های مرتبط با حوزه سلامت در این سایت قابل دسترس است.

وی عنوان کرد: علاوه بر این همکاران می‌توانند از طریق پست الکترونیکی، تلفن و فکس با امور زنان شرکت ملی نفت ایران ارتباط برقرار کنند و قطعاً نظرات و پیشنهادهای همکاران می‌تواند ما را در غنی‎تر شدن محتوای این سایت یاری کند.

مشاور معاون وزیر نفت در امور زنان در ادامه گفت: با توجه به تاکید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر اهمیت جایگاه خانواده و لزوم توجه به این نهاد کوچک اما مهم جامعه، در این وبسایت با رویکرد اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مطالب مورد نیاز به روزرسانی خواهد شد؛ همچنین  فایل‌های صوتی نشست‌های تخصصی در این زمینه در بخش داخلی سایت (اینترانت) بارگذاری می‌شود.

سیدمومنی تاکید کرد: همکاران می‌توانند به صورت حضوری نیز فایل‌های صوتی و تصویری نشست‌های تخصصی را از امور بانوان مستقر در طبقه سوم ساختمان مرکزی چهارم دریافت کنند.

گالری تصاویر، قوانین و بخشنامه‌ها، فیلم و صوت، نظرسنجی و ... دیگر بخش‌های سایت امور زنان به آدرس www.zanan.nioc.ir هستند.

18753/8
کلمات کليدي
امور بانوان شرکت ملی نفت ایران، طاهره سید مومنی، امور زنان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


دوره آموزشی «مدیریت تغییر» برای مشاوران بانوان برگزار شد
دوره آموزشی مهارت‎های ارتباطی مشاوران بانوان برگزار شد
مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور بانوان منصوب شد