14:121397/12/7

پیشرفت ٩٨ درصدی جاده دسترسی به واحدهای عملیاتی پارسی

شرکت بهره‎برداری نفت و گاز آغاجاری برای عمل به مسئولیت‎های اجتماعی خود جاده دسترسی به واحدهای عملیاتی پارسی و روستاهای همجوار را احداث کرده است که با پیشرفت ۹۸ درصدی، در آستانه بهره‎برداری قرار دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری، ابراهیم پیرامون، مدیرعامل این شرکت گفت: در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی و خدمات‌رسانی به کارکنان و روستاهای همجوار تاسیسات عملیاتی، احداث این جاده که به طول ١٠ کیلومتر درسال ٩٦ آغاز شده بود، با استفاده از امکانات داخلی و مشارکت بخش خصوصی در مرحله پایانی قرار دارد و در روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: این پروژه در ٢٢ بهمن سال گذشته با حضور استاندار خوزستان، جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران شهرستان بهمئی کلنگ‌زنی شد و طبق برنامه‌ریزی انجام شده با پیشرفت ٩٨ درصدی در اسفند امسال راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه پروژه مذکور افزون بر تسهیل و بی‌خطرسازی عبور و مرور کارکنان واحدهای طرح اقماری پارسی کلاستر و پارسی دره نی، سبب کاهش بُعد مسافت این واحدها تا محل مجتمع اقامتی می‌شود، یادآور شد: حدود ۱۰ روستا از شهرستان‌های رامهرمز و بهمئی از جاده‌ای مناسب برخوردار خواهند شد و تردد وسایط نقلیه و دسترسی به شهرهای باغملک، رامهرمز و بهمئی تسریع می‌شود.

2/26020
کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بهبود و افزایش تولید در کرنج آغاجاری
  • 1397/12/22 چهارشنبه بهبود و افزایش تولید در کرنج آغاجاری
    مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری از بهبود و افزایش تولید و فرآورش واحد بهره‌برداری کرنج با اجرای طرح اصلاحیه در مخازن این واحد خبر داد.
صرفه‎جویی در وقت و هزینه با ايمن‎سازی و تعويض شيرآلات سرچاهی بدون نياز به دكل حفاری
افزایش ظرفیت فرآورشی واحد نمکزدایی رگ سفید ۱