14:341398/4/15

آغاز بهسازی جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ مسجدسلیمان

به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، عملیات اجرایی بهسازی و مرمت جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این پروژه در تاریخ 25 خرداد به همت مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان آغاز و قرار است در مدت زمان 8 ماه به سرانجام برسد.

با اجرای این پروژه که با مساعدت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همت مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت عمل به تعهدات و مسئولیت های اجتماعی این شرکت تعریف و به مرحله اجرا رسیده مشکلات عبور و مرور و دسترسی روستاهای چوب سرخ، چم فراخ، تمبی، پنبه کار، تلبمن، چهاربیشه و اکبر آباد بخش گلگیر مسجدسلیمان که در مجموع 2000 نفر را در بر می گیرد به مرکز این شهرستان مرتفع می شود.

مدیر مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در این ارتباط گفت: این پروژه با هدف تسهیل در دسترسی بالغ بر 2000 نفر ساکنان روستاهای بخش گلگیر مسجدسلیمان به مراکز بهداشتی-درمانی و آموزشی شهر مسجدسلیمان اجرا می شود.

مهرداد آقابیگی افزود: این پروژه 17300 متر طول و 7 متر عرض دارد و طی آن اصلاح هندسی قوس ها، احداث پل، ترمیم پل های موجود، اصلاح روسازی مسیر شامل قشرهای زیر اساس و اساس و آسفالت گرم و در خاتمه نصب گارد ریل و تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی و خط کشی انجام می شود.

2/26821

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، بهسازی جاده
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


استمرار خدمت‎رسانی به شهروندان مسجدسلیمانی/ مردم اخبار صحیح را از منابع رسمی دریافت کنند
ثبت ملی 2 اثر از تأسیسات قدیمی نفت مسجدسلیمان
حضور شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در امدادرسانی به هموطنان سیل‌زده