سه‌شنبه 28 اردیبهشت 1400   18:34:20
15:371393/6/22
مدنی زادگان در نشست مشترک با مدیران و مسئولان شرکت متن تاکید کرد:
ماده 10 قانون اختیارات وزارت نفت، مشکلات حوزه منابع انسانی را مرتفع می کند

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: اگر ماده 10 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت به تصویب نهایی برسد، بسیاری از مشکلات حوزه منابع انسانی رفع خواهد شد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران در ادامه برگزاری نشست ها و بازدید های دوره ای مدیر توسعه منابع انسانی با مدیران و مسئولان شرکت های تابعه، چهارمین نشست مشترک حوزه منابع انسانی به میزبانی مدیران و مسئولان شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)، روز چهارشنبه (19 شهریور ماه) در محل ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

مدنی زادگان هدف از برگزاری این جلسات مشترک را رفع مشکلات و چالش های پیش روی حوزه منابع انسانی از طریق ارتباطات چهره به چهره و نزدیک با مدیران شرکت های تابعه است عنوان کرد و یادآور شد: در این جلسات مشکلات و مواردی مطرح می شود که بی شک حل آن ها راهگشای آینده خواهد بود و تلاش ما بر این است تا با پیگیری مستمر به نتایج خوب و ارزنده ای برسیم.
وی ضمن تاکید بر اهمیت شرکت متن به عنوان یکی از شرکت های مهم و کلیدی گفت: ما مسئولیت مهندسی منابع انسانی را عهده دار هستیم و از امور اداری و کارگزینی که در گذشته مطرح بود فاصله گرفته ایم.
مدنی زادگان افزود: ما در منابع انسانی با هزاران پروژه انسانی رو به رو هستیم که با توجه به قابل پیش بینی نبودن این پروژه ها لزوم توجه به ملاحظات انسانی بسیار مهم است و امید داریم تا از این طریق به استقرار مجدد فرهنگ سازمانی و اخلاق حرفه ای نزدیک شویم.
وی اظهار امیدواری کرد که با تعمق بیشتر در مشکلات منابع انسانی و توجه به آنها، شاهد گشایش های خوبی در این عرصه باشیم.
در ادامه این نشست عبدالرضا حاجی حسین نژاد؛ مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت و مدیران و مسئولان این شرکت به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و با حضور مدیران و مسئولان مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران بحث های کارشناسی مطرح و برای رسیدگی به کارگروه های تخصصی ارجاع شد.
به گزارش NIOC، بر اساس ماده 10 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت، نظام های اداری و استخدامی و پرداخت حقوق و مزایای آن دسته از کارکنان شرکت های تابعه وزارت نفت که در واحدهای عملیاتی و تخصصی شاغل هستند با رویکرد تقویت رقابت‌پذیری و سرعت بخشیدن به بهره‌برداری از میادین مشترک و حفظ نیروی انسانی متخصص تابع آیین‌نامه خاصی است که بدون الزام به رعایت قانون مدیریت خدمات کشوری با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوطه و با پیشنهاد وزارت نفت و تأیید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌انسانی رئیس‌جمهور تهیه می‌شود و حداکثر ظرف شش‌ماه پس از لازم‌الاجراء شدن این قانون به‌تصویب رئیس‌جمهور می‌رسد.

+ گزارش تصویری

شماره خبر: 2/15181
 
کلمات کليدي
منابع انسانی، مدنی زادگان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
قانون بودجه مصوب مجلس، دست وزارت نفت را بسته است
  • 1400/2/21 سه‌شنبه قانون بودجه مصوب مجلس، دست وزارت نفت را بسته است
    مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت در واکنش به اعتراضات اخیر کارکنان رسمی نفت نسبت به نحوه افزایش حقوق و دستمزدها در سال جاری، گفت: محدودیت‌های پیش آمده، ناشی از تغییرات اعمال شده از سوی مجلس در لایحه بودجه است و وزارت نفت در عین حال که کارکنان خود را محق می‌داند و برای صیانت از حقوق ایشان تلاش‌ها و نامه‌نگاری‌های فراوانی نیز انجام داده است، اما امکان تخطی از قانون مصوب بودجه کل کشور را ندارد.
تمسخر کارکنان صنعت نفت از سوی رسانه ملی مایه تأسف و تعجب است
اطلاعیه وزارت نفت درباره توهین به کارکنان صنعت نفت
  • 1399/12/6 چهارشنبه اطلاعیه وزارت نفت درباره توهین به کارکنان صنعت نفت
    اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی انتشار برخی اخبار نادرست مبنی بر «دریافت حقوق‌های وحشتناک و نجومی» از سوی کارکنان صنعت نفت با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب آمار و اطلاعات و اعداد غیرواقعی منتشره در مورد حقوق و دستمزد کارکنان صنعت نفت، تصریح کرد: نهایت بی‌انصافی است اگر عده‌ای ناآگاهانه با توسل به تفاوت حقوقی کارکنان صنعت نفت و دیگر اقشار به دوگانه‌سازی میان «کارکنان جان بر کف» صنعت نفت اقدام کنند.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید