اخبار متحرک


15:001392/1/30
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران خبر داد:
پیشرفت 85 درصدی طرح توسعه میدان نفتی خشت/ واحد نمکزدایی دهلران امسال به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اشاره به پیشرفت 85 درصدی طرح توسعه میدان نفتی خشت، اظهار داشت: در تلاشیم طرح توسعه میدان نفتی خشت و طرح نمکردایی دهلران را در سال جاری به بهره برداری برسانیم.

مهدی فکور در جریان هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان اینکه طی سال گذشته، تمام برنامه های پیش بینی شده شرکت نفت مناطق مرکزی عملیاتی شده است، اظهار داشت: تنها طرح توسعه میدان خشت و نمکزدایی دهلران از طرح های باقیمانده سال 91 هستند که در تلاشیم این 2 طرح نیز در سال جاری به بهره برداری برسند.
وی تصریح کرد: شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سال گذشته در بین شرکت های تابعه ملی نفت، بیشترین تعداد پروژه های کلیدی را راه اندازی کرد و در جذب سرمایه گذاری نیز کارنامه خوبی از خود به جای گذاشت.
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در خصوص برنامه تولید گاز این شرکت در سال جاری توضیح داد: برنامه تولید گاز در هشت ماه ابتدای سال، به طور متوسط 232 میلیون مترمکعب است که این میزان تولید در چهار ماه پایانی امسال به بیش از 300 میلیون مترمکعب در روز افزایش می یابد.شماره خبر: 4- 10630