اخبار برگزیده


15:231398/11/20
معاون عملیات غیرصنعتی NIOC:
شرکت ملی نفت ایران در ورزش همواره سرآمد بوده است

معاون امور عملیات غیرصنعتی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشست معارفه رئیس امور ورزش این شرکت، گفت: شرکت ملی نفت همواره در ورزش سرآمد بوده و باید در ادامه مسیر نیز با برنامه ریزی مدون به تقویت جایگاه این امور اهتمام ورزید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، نشست تکریم رضا قورچیان و معارفه هادی افشار به عنوان رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران امروز (یکشنبه، 20 بهمن 1398) برگزار شد.

رضا خلیلی، معاون عملیات غیرصنعتی شرکت ملی نفت در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه ورزش در پیشینه تاریخی این شرکت، گفت: شرکت ملی نفت همواره در ورزش سرآمد بوده و باید در ادامه مسیر نیز با برنامه ریزی مدون به تقویت جایگاه این امور اهتمام ورزید.

وی ضمن تقدیر از تلاش های قورچیان در مدت تصدی سمت رئیس ورزش نفت، افزود: امکانات فیزیکی زیادی در ورزش صنعت نفت وجود دارد که باید به بهترین شکل از آن در جهت تقویت جایگاه ورزش و سلامت کارکنان بهره برد.


 
خلیلی با بیان اینکه ورزش همگانی از اهمیت زیادی برخوردار است، اظهار کرد: باید با توجه به بودجه، مقررات و امکانات نسبت به توسعه ورزش همگانی بیش از پیش کوشا باشیم.

وی تصریح کرد: نگاه ما در زمینه توسعه ورزش نفت نباید تنها معطوف به مرکز باشد و باید برای ارتقای جایگاه آن در تمام مراکز به ویژه مناطق عملیاتی برنامه ریزی و اقدام هایی انجام شود.

در ادامه این نشست غلامرضا شاه کرمی، مدیرکل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت و ناصر مولایی، مدیرمنابع انسانی شرکت ملی نفت ایران به بیان نظرات و دیدگاه های خود در زمینه اهمیت و ارتقای جایگاه ورزش صنعت نفت پرداختند.

بر اساس این گزارش، هادی افشار، رئیس جدید امور ورزش شرکت ملی نفت قهرمان اسبق جهان و مربی ملی و بین المللی در رشته تکواندو است.

گزارش تصویری

2/28667