اخبار
1399/7/13 یکشنبه گردش مالی 130 میلیارد ریالی صندوق قرض الحسنه کارکنان ملی حفاری رئیس هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه کارکنان شرکت ملی حفاری ایران گفت: گردش مالی این صندوق اعم از وام و پس انداز در یک سال گذشته به 130 میلیارد و 234 میلیون ریال رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، امیر زرگر طالبی در بیان عملکرد سالانه صندوق قرض الحسنه کارکنان توضیح داد: در این مدت 957 نفر از کارکنان متقاضی وام از تسهیلات صندوق برخوردار شدند.

وی با قدردانی از زحمات هیئت مدیره  و با بیان اینکه اعضای صندوق قرض الحسنه افزون بر پنج هزار نفر کارکنان رسمی و قراردادی هستند، افزود:  میزان وام پرداختی در زمان حاضر تا سقف یکصد میلیون ریال است که طی اقساط 20 ماهه بازپرداخت می شود.

زرگر طالبی اظهار کرد: این صندوق از سال 1359 فعالیت خود را با هدف کمک مالی به همکاران در قالب وام قرض الحسنه آغاز و سرمایه در گردش آن از محل پس انداز کارکنان تامین شده است.

رئیس هیئت مدیره صندوق قرَض الحسنه کارکنان شرکت ملی حفاری ایران درباره فعالیت صندوق خیریه شرکت نیز اظهار کرد: این صندوق با ساماندهی کمک های نقدی کارکنان، سالانه مبالغی به حساب سازمان بهزیستی، کمیته امداد و انجمن دیابت استان خوزستان واریز و کمک هایی نظیر تهیه البسه برای دانش آموزان بی بضاعت اختصاص می دهد.

وی گفت: صندوق خیریه شرکت در مواقع نیاز از جمله سیل، زمین لرزه و حوادث طبیعی با توزیع فرم نسبت به جمع آوری و واریز کمک های جمع آوری شده به حساب های تعیین شده از سوی جمعیت هلال احمر اقدام می کند.

1/30348

 
منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران
کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران