اخبار
1399/7/13 یکشنبه توزیع بیش از ۵ هزار بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان آغاجاری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری ۵ هزار و ۳۰۰ بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان روستاها و جوامع محلی همجوار تاسیسات نفتی توزیع کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیر منابع انسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: اداره آموزش این بسته‌های نوشت‌افزار را تهیه کرده است و با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره بهزیستی در اختیار دانش‌آموزان بی‌بضاعت مدارس مناطق محروم قرار داده است.

بهمن بهبهانیان، افزود: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری در کنار وظایف تکلیفی خود در زمینه تولید نفت و گاز، با استفاده از ظرفیت‌های موجود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اقدام‌های قابل توجهی را در زمینه آموزش و کمک به مدارس با هماهنگی و مشارکت آموزش و پرورش انجام داده است.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری اظهار کرد:‌ همسو با این هدف از ابتدای پارسال تاکنون بیش از ۶۰ دستگاه کولر گازی در اختیار مدارس مناطق محروم در جوار تأسیسات قرار گرفت و در نیمه نخست امسال نیز تعمیر و بازسازی ۹ مدرسه در شهرستان امیدیه و بخش جایزان پایان یافت.

بهبهانیان با اشاره به اهمیت مباحث آموزشی عنوان کرد: هر ساله با توجه به کمبودها و شرایط منطقه، شرکت نفت وگاز آغاجاری کلاس‌های آموزشی کنکور و کلاس‌های تقویتی برای دانش آموزان شهرستان‌های همجوار برگزار می‌کند.

1/30042

 
منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
کلمات کليدي
دانش آموزان آغاجاری, نوشت افزار, شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری