اخبار
رضا قورچیان؛ مدیر امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران
رضا قورچیان؛ مدیر امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران
1398/7/28 یکشنبه ارتقاء سطح سلامت خانواده بزرگ نفت از مهمترین وظایف امور ورزش است رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران در پیامی به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی، بالا بردن سطح سلامتی در خانواده بزرگ شرکت ملی نفت ایران را از مهمترین وظایف این امور برشمرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام رضا قورچیان آمده است: «ورزش به عنوان پدیده ای اجتماعی و فرهنگی و یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی، نشاط و سلامتی جسم و روح، در زندگی امروز نقش اساسی و بنیادی دارد و بر همین اساس نه تنها یک هفته بلکه، تمام روزهای سال را در بر می گیرد.

ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک رویداد تربیتی، سازنده و مفید برای رشد وجودی و کمال انسان و نیز عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش‌ها محسوب می‌شود. ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و می‌بایست شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزش، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام تک تک کارکنان و همه خانواده های محترم ایشان قرار گیرد.

بی شک امروز مسئولیتی خطیر متوجه ورزش شرکت نفت ایران است و تمامی مسئولان و دست اندرکاران در عرصه ورزش و به ویژه ورزش بانوان می‌بایست برای توسعه، رشد و سرلوحه قرار دادن الگوهای انسانیت و منش پهلوانی گام برداشته و بالا بردن سطح سلامتی را در بین خانواده بزرگ شرکت ملی نفت ایران از مهمترین وظایف خود قلمداد نمایند. ورزش در صنعت نفت عرصه توقف ناپذیری است که برای آن حد و مرزی به لحاظ توسعه و پیشرفت وجود ندارد و باید در فتح قله های رشد آن بکوشیم.

امید است امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران در جهت تحقق اهداف و راهبردهای صنعت نفت در ورزش و مطابق با سیاست های ابلاغی و محورهای تکلیفی و بخشنامه مقام عالی وزارت با همت بلند گام برداشته و در کنار شناسایی و پرورش ورزشکاران مستعد در عرصه ورزش قهرمانی، نسبت به گسترش و توسعه ورزش همگانی در بین کارکنان و خانواده های محترم ایشان محکم تر از گذشته قدم بردارد.

در پایان از حمایت‌ها و همراهی دلسوزانه مقام عالی وزارت، مدیر عامل محترم شرکت ملی نفت ایران، اعضای محترم شورای ورزش وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و تلاشها و زحمات بی دریغ رؤسای محترم امور ورزش شرکت‌های تابعه و همکاران خود در این امور قدردانی نموده، هفته تربیت بدنی و ورزش را به تمامی ورزشکاران، رؤسا و دبیران هیأت های ورزشی، مربیان و خادمین در عرصه ورزش خاصه خانواده بزرگ صنعت نفت تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان سلامتی، پیروزی و توفیق روز افزون همگان را در راه اعتلای ورزش شرکت ملی نفت ایران مسئلت می نمایم.»

به گزارش NIOC، هفته تربیت بدنی از ٢٦ مهر ماه آغاز و دوم آبان ماه به پایان می‌رسد. شعار هفته تربیت بدنی «پیش به سوی ایران فعال» است.

2/27865
کلمات کليدي
امور ورزش نفت, هفته تربیت بدنی, رضا قورچیان