پنج‌شنبه, 14 مهر 1401

  • ساعت : ۱۴:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ 
  • کد خبر : ۲۰۰۰۰۰۲۹۶۳
    /  2
۶ دكل جدید به ناوگان شركت ملی حفاری اضافه می‌شود/ ضرورت تهیه سند تحول ملی حفاری
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از تصویب خریداری ۶ دکل جدید در هیأت مدیره شرکت ملی نفت خبر داد و گفت: بر این اساس ۳ دکل دریایی و ۳ دکل خشکی به ناوگان عملیاتی شرکت ملی حفاری اضافه می‌شود که امکان حضور مجدد و قدرتمند ملی حفاری در خلیج فارس را ایجاد می‌کند. 

محسن خجسته‌مهر دوشنبه، ۲۸ شهریورماه در حاشیه بازدید از شرکت ملی حفاری و نشست با مدیران ارشد این شرکت در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، گفت: وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران نگاه حمایتی به شرکت ملی حفاری دارند و این شرکت نقش حیاتی و مهم در زنجیره ارزش تولید ایفا می‌کند.

وی با اشاره به توافقنامه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری به ارزش یک میلیارد دلار، تصریح کرد: با توجه به ضرورت بازسازی و تعمیرات، ۲۰۰ میلیون دلار برای بازسازی ناوگان حفاری این شرکت اختصاص داده شده است.

معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه ضرورت دارد سند تحول شرکت ملی حفاری تهیه و ارائه شود، گفت: نگاه وزیر نفت و هیأت مدیره شرکت ملی نفت، حمایت ویژه از این شرکت است و در این مسیر ضرورت دارد افزایش بهره‌وری و راندمان کاری در ملی حفاری مورد توجه ویژه قرار گیرد.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با هدف بررسی ناوگان عملیاتی و برنامه های شرکت ملی حفاری ایران و نشست با مدیران شرکت‌های نفتی مستقر در خوزستان سفری یک روزه به اهواز داشت. حضور در مراسم افتتاح کارخانه تولید پمپ های مصنوعی درون چاهی، بازدید از دکل حفاری ۵۸ فتح، دیدار با آیت الله کعبی عضو هیات رئیسه و نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، دیدار با سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر استان خوزستان و نشست با اعضای هیات مدیره شرکت های مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری و نفت و گاز اروندان از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه خجسته مهر به اهواز بود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.19.0