حفارمردان شرکت ملی حفاری ایران در تلاش شبانه‌روزی در نیمه نخست امسال موفق به حفر و تکمیل ۴۵ حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور شدند که نسبت به مدت مشابه پارسال ۹ حلقه بیشتر است.

ماهنامه اکتشاف و تولید نفت و گاز در تازه‌ترین رده‌بندی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موفق به کسب رتبه‌ی علمی "ج" شد.

   

سرپرست مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی حفاری ایران از برگزاری بیش از ۴۹ هزار نفر ساعت دوره‌های آموزش‌های برنامه‌ریزی‌شده مجازی و حین کار برای ۱۵ هزار و ۸۶۵ نفر از کارکنان عملیاتی این شرکت در نیمه نخست امسال خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ 

در نیمه نخست امسال در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ضریب حوادث ۷۵ درصد، ضریب تکرار حوادث ۵۲ درصد و شاخص حوادث ۷۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

   

دبیرکل اوپک:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ 

دبیرکل اوپک تداوم سرمایه‌گذاری در بخش‌های بالادست و پایین‌دست صنعت نفت را لازمه برقراری ثبات در بازارهای جهانی نفت دانست.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ 

در پی انتظار سرمایه‌گذاران برای تصمیم سی‌ودومین نشست وزیران نفت و انرژی ائتلاف اوپک‌پلاس، قیمت نفت در ساعت‌های اولیه معاملات بازارهای جهانی روز دوشنبه (۱۴ شهریورماه) بیش از یک دلار افزایش یافت.

   

به همت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران در یک سال گذشته ۱۰۵ هزار و ۲۸۳ دوز واکسن کرونا در سه نوبت به کارکنان وزارت نفت و عموم مردم تزریق شده است.

هم‌زمان با هفته دفاع مقدس، بیشتر محوطه‌ها و ساختمان‌های ستادی متعلق به صنعت نفت در سراسر کشور به تصاویر شهدا و دوران جنگ تحمیلی مزین شده است.

   


اسناد به مدت دو هفته از تاریخ انتشار آن در مرحله نظرخواهی از افراد صاحب نظر قرار دارد. برای دریافت فایل مقدماتی (غیر قابل استناد) پیش نویس اسناد بر روی آن کلیک کنید و نظر پیشنهادی خود را در قسمت نظرسنجی اعلام نمایید.

 


ردیف

 
عنوان فایل مقدماتی(غیرقابل استناد) مهلت نظرسنجی لینک نظرسنجی نسخه نهایی پس از بررسی و بازبینی
1 مصوبه حمایت از مقالات پژوهشی - اردیبهشت 1400 این فراخوان منقضی شده است مصوبه حمایت از مقالات پژوهشی
2 شیوه نامه حمایت از تولید داخلی - اردیبهشت 1400 این فراخوان منقضی شده است شیوه نامه حمایت از تولید داخلی
3 دستورالعمل حمایت از تجاری سازی فناوری - شهریور 1400 این فراخوان منقضی شده است دستورالعمل حمایت از تجاری سازی فناوری
4 سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی - شهریور 1400 این فراخوان منقضی شده است سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی 
5 فرآیند تصویب خواهی طرح ها - اردیبهشت 1400 این فراخوان منقضی شده است فرآیند تصویب خواهی طرح ها
6 فرم های خام فعالیت های پژوهش و فناوری - شهریور 1400 این فراخوان منقضی شده است فرم های خام فعالیت های پژوهش و فناوری
7 آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران - اردیبهشت 1400 این فراخوان منقضی شده است آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران
8 فراخوان نظرخواهی درباره سند تامین انرژی بخش حمل و نقل کشور تا افق ۱۴۲۰ - اردیبهشت 1399 این فراخوان منقضی شده است فراخوان نظرخواهی درباره سند تامین انرژی بخش حمل و نقل کشور تا افق ۱۴۲۰
9 پرسشنامه امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران برای بهبود خدمات ورزشی و آموزشی - دی ما 1400 این فراخوان منقضی شده است پرسشنامه امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران برای بهبود خدمات ورزشی و آموزشی

دیدگاه خود را وارد کنید

لطفا توضيحات مورد نظر خود را وارد کنيد:
متن پيام
چگونه با شما ارتباط برقرار کنيم:
ايميل شما:
نام شما (انتخابي)
تلفن:
فاکس/نمابر:
تصویر امنیتی
  ارسال  پاک 

گروه دورانV6.0.19.0