مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ایجاد کمیته مشترک بین ایران و عراق برا ...

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ 
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، تشکیل کارگروه مشترک همکار ...

خجسته‌مهر:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ 
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد: ایران آماده گسترش همکاری‌ها ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ 
وزیر نفت مصوبه افزایش حقوق کارکنان رسمی، قراردادهای مدت‌معین و م ...
تفاهمنامه همکاری‌های نفتی و گازی در حضور روسای جمهور ایران و قزاقس ...
صادرات نفت و وصول درآمدهای نفتی در دولت سیزدهم با دیپلماسی فعال ان ...

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ایجاد کمیته مشترک بین ایران و عراق برای همکاری در میدان‌های مشترک، انتقال فناوری و تجهیزات از ایران به عراق با تکیه بر توان شرکت‌های خصوصی و اعزام تیم‌های فنی و تخصصی از دو کشور برای بازدید و شناسایی ظرفیت‌های همکاری را اهم سرفصل مذاکره هیأت وزارت نفت عراق با هیأت ایرانی برشمرد.

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ 

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، تشکیل کارگروه مشترک همکاری‌های نفتی ایران و عراق را نقطه عطفی برای همکاری‌های انرژی به‌ویژه در نقاط مشترک مرزی دانست.

   

مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مناطق محروم نفتی و گازی، با تاکید بر رویکرد مثبت مدیران ارشد صنعت نفت، گفت: مجموعه وزارت نفت، برای حل مشکلات مناطق محروم با اولویت مناطق نفتی و گازی، اهتمام جدی دارد.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ 

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی گفت: طرح ضربتی نفت مرکزی به‌منظور تولید روزانه زودهنگام ١٠ میلیون مترمکعب گاز تکلیف شده که ٧ میلیون متر مکعب در روز از آن در منطقه آغار و دالان تولید خواهد شد.

   

دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در پیامی به وزیر نفت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک و تأکید کرد: ایران همچنان به نقش خود به‌عنوان یک متحد قدرتمند ادامه می‌دهد و تجربه‌ها و رهنمودهای صحیح را برای گفت‌وگوهای ما به ارمغان می‌آورد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ 

اکتشاف نفت و گاز در سال ۲۰۲۱ به‌شدت کاهش یافته است و به کمترین سطح در ۷۵ سال اخیر نزدیک می‌شود.

   

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از آمادگی کامل این سازمان و استفاده از امکانات و تجهیزات برای مقابله با پیک ششم کرونا خبر داد.

مشاور وزیر نفت در امور بانوان با حضور در استان خوزستان، مرکز کارآفرینی و خودکفایی شهرستان هویزه را که با کمک مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی شرکت ملی نفت ایران احداث و تجهیز شده بود افتتاح کرد.

   

   
   
   

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ 

فراخوان همکاری با پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز منتشر شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ 

   

  • ماهنامه.jpg
  • نظر 3333.jpg
  • 11نمايشگاه.jpg

عکاس: محسن میرزایی , مهران ریاضی

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ 

آیین گرامیداشت پنجمین سالروز شهادت سردار مدافع حرم حاج شعبان نصیری عصر سه‌شنبه (دهم خردادماه) با حضور محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مجید چگنی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مهدی علی‌مددی، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت و سید سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حضور تعدادی از خانواده شهدا در تالار سوره حوزه هنری برگزار و در پایان از کتاب اقیانوس آرام رونمایی شد.

نشست کمیسیون تلفیق تدوین سند راهبردی توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، امروز (9 خردادماه) با حضور مدیران منابع انسانی شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت در مرکز همایش‌های کوشک برگزار شد.

   گروه دورانV6.0.19.0