مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: با تأمین مالی پروژه ان‌جی‌ا ...
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه روس‌ها در سال‌های اخیر قراردا ...
فراخوان شركت‌های متقاضی فعالیت در حوزه اكتشاف و تولید منتشر شد.
عملیات لوله‌گذاری دریایی خط انتقال گاز نخستین سکوی فاز ۱۱ پارس جنو ...
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در بازدید خبرنگاران از تأسیسات نفت ...
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه حفاری چاه اکتشافی مید ...

نشست افتتاحیه طرح تعالی سازمانی، پیاده سازی مدل EFQM2020 در سطح شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ 

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از تلاش دولت در خنثی‌سازی تحریم از طریق دیپلماسی اقتصادی به‌ویژه در حوزه انرژی با همسایگان قدردانی کرد و گفت: ملاک مجلس در رویارویی با مذاکرات هسته‌ای لغو کامل تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی مردم ایران است.

   

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: با تأمین مالی پروژه ان‌جی‌ال خارک و بهره‌برداری از آن، از سوزاندن روزانه بیش از ۳۰۰ میلیون فوت مکعب گازهای میدان‌های خارگ و بهرگان جلوگیری می‌شود.

مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اقدامات این مدیریت در چهار ماه نخست سال ۱۴۰۱ را تشریح کرد.

   

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ 

هیثم الغیص، امروز یکم اوت ۲۰۲۲ (دهم مردادماه) به‌عنوان بیست‌وچهارمین دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) کارش را آغاز کرد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ 

یک نهاد نظارتی به دولت استرالیا هشدار داد برای جلوگیری از بحران عرضه داخلی صادرات گاز طبیعی مایع‌شده (ال‌ان‌جی) را محدود کند.

   

مدیر حمل‌ونقل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به جایگاه هفتم فرودگاه خلیج فارس عسلویه در بین فرودگاه‌های کشور از نظر انتقال مسافر، این فرودگاه را برترین فرودگاه منطقه برشمرد که امکان ارائه خدمات همزمان به هشت پرواز پهن پیکر را دارد.

مشاوران وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده و طی سفری دو روزه ضمن بازدید از پایانه نفتی خارک مسائل و مشکلات بانوان شاغل و خانواده کارکنان این منطقه را بررسی و بر پیگیری مطلبات بانوان صنعت نفت تأکید کردند.

   

   
   
   

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ 

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ 

فراخوان همکاری با پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز منتشر شد.

   

  • ماهنامه.jpg
  • نظر 3333.jpg

عکاس: سیدحسن حسینی

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ 

نشست افتتاحیه طرح تعالی سازمانی، پیاده سازی مدل EFQM2020 در سطح شرکت ملی نفت ایران به همت مدیریت مهندسی ساختار این شرکت امروز (یکشنبه، ۲۳ مردادماه) برگزار شد.

عکاس: سید حسن حسینی

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ 

آیین عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) امروز (چهارشنبه، ۱۲ مردادماه) با حضور کارکنان صنعت نفت در مقبره الشهدای گمنام وزارت نفت برگزار شد.

   گروه دورانV6.0.19.0