نشست افتتاحیه طرح تعالی سازمانی، پیاده سازی مدل EFQM2020 در سطح شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ 

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از تلاش دولت در خنثی‌سازی تحریم از طریق دیپلماسی اقتصادی به‌ویژه در حوزه انرژی با همسایگان قدردانی کرد و گفت: ملاک مجلس در رویارویی با مذاکرات هسته‌ای لغو کامل تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی مردم ایران است.

   

مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اقدامات این مدیریت در چهار ماه نخست سال ۱۴۰۱ را تشریح کرد.

با تلاش گروه های تخصصی ترابری سنگین شرکت ملی حفاری ایران از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به جابجایی 36 دستگاه حفاری خشکی در موقعیت های عملیاتی نقاط مختلف کشور اقدام شده است.

   

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ 

هیثم الغیص، امروز یکم اوت ۲۰۲۲ (دهم مردادماه) به‌عنوان بیست‌وچهارمین دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) کارش را آغاز کرد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ 

یک نهاد نظارتی به دولت استرالیا هشدار داد برای جلوگیری از بحران عرضه داخلی صادرات گاز طبیعی مایع‌شده (ال‌ان‌جی) را محدود کند.

   

مدیر حمل‌ونقل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به جایگاه هفتم فرودگاه خلیج فارس عسلویه در بین فرودگاه‌های کشور از نظر انتقال مسافر، این فرودگاه را برترین فرودگاه منطقه برشمرد که امکان ارائه خدمات همزمان به هشت پرواز پهن پیکر را دارد.

مشاوران وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده و طی سفری دو روزه ضمن بازدید از پایانه نفتی خارک مسائل و مشکلات بانوان شاغل و خانواده کارکنان این منطقه را بررسی و بر پیگیری مطلبات بانوان صنعت نفت تأکید کردند.

   


اسناد به مدت دو هفته از تاریخ انتشار آن در مرحله نظرخواهی از افراد صاحب نظر قرار دارد. برای دریافت فایل مقدماتی (غیر قابل استناد) پیش نویس اسناد بر روی آن کلیک کنید و نظر پیشنهادی خود را در قسمت نظرسنجی اعلام نمایید.

 


ردیف

 
عنوان فایل مقدماتی(غیرقابل استناد) مهلت نظرسنجی لینک نظرسنجی نسخه نهایی پس از بررسی و بازبینی
1 مصوبه حمایت از مقالات پژوهشی - اردیبهشت 1400 این فراخوان منقضی شده است مصوبه حمایت از مقالات پژوهشی
2 شیوه نامه حمایت از تولید داخلی - اردیبهشت 1400 این فراخوان منقضی شده است شیوه نامه حمایت از تولید داخلی
3 دستورالعمل حمایت از تجاری سازی فناوری - شهریور 1400 این فراخوان منقضی شده است دستورالعمل حمایت از تجاری سازی فناوری
4 سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی - شهریور 1400 این فراخوان منقضی شده است سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی 
5 فرآیند تصویب خواهی طرح ها - اردیبهشت 1400 این فراخوان منقضی شده است فرآیند تصویب خواهی طرح ها
6 فرم های خام فعالیت های پژوهش و فناوری - شهریور 1400 این فراخوان منقضی شده است فرم های خام فعالیت های پژوهش و فناوری
7 آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران - اردیبهشت 1400 این فراخوان منقضی شده است آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران
8 فراخوان نظرخواهی درباره سند تامین انرژی بخش حمل و نقل کشور تا افق ۱۴۲۰ - اردیبهشت 1399 این فراخوان منقضی شده است فراخوان نظرخواهی درباره سند تامین انرژی بخش حمل و نقل کشور تا افق ۱۴۲۰
9 پرسشنامه امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران برای بهبود خدمات ورزشی و آموزشی - دی ما 1400 این فراخوان منقضی شده است پرسشنامه امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران برای بهبود خدمات ورزشی و آموزشی

دیدگاه خود را وارد کنید

لطفا توضيحات مورد نظر خود را وارد کنيد:
متن پيام
چگونه با شما ارتباط برقرار کنيم:
ايميل شما:
نام شما (انتخابي)
تلفن:
فاکس/نمابر:
تصویر امنیتی
  ارسال  پاک 

گروه دورانV6.0.19.0