دوشنبه 15 آذر 1400   21:32:44
15:031400/4/21

تامین آب آشامیدنی مناطق روستایی غرب کارون به همت شرکت اروندان

شرکت نفت و گاز اروندان همسو با مسئولیت‌های اجتماعی، آب آشامیدنی مناطق روستایی پیرامون تأسیسات این شرکت در غرب کارون را با استفاده از تانکرهای آب‌رسانی تأمین کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان اظهار کرد: خدمات این شرکت در ابعاد مختلف عمران و آبادی و عام‌المنفعه از جمله تأمین و انتقال آب شرب به روستاها و مناطق حاشیه شهرهای همجوار تأسیسات در حد توان و بضاعت شرکت انجام می‌شود.

جهانگیر پورهنگ افزود: از بیش از یک سال گذشته، روزانه ۳۵۰ مترمکعب آب به‌وسیله تانکرهای شرکت از تصفیه‌خانه سبعه شرکت به تصفیه‌خانه آبفای سبعه به‌منظور تأمین آب روستاهای سبعه و سوییچته - ۱ اختصاص داده شده و افزون بر این، از دو هفته پیش، حدود یکصد مترمکعب آب در روز برای تأمین آب به روستاهای شهرستان هویزه نیز اختصاص یافته است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به شرایط کم‌آبی ناشی از کاهش نزولات جوی در سال آبی امسال و متعاقب آن گرمای هوا گفت: همچنین در چند روز اخیر دو تانکر هم برای کمک به تأمین آب شرب روستاهای حمیدیه در نظر گرفته شد.

پورهنگ با اشاره به اینکه صنعت نفت در مناطقی که حضور دارد همواره تلاش کرده ارائه خدمات در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی را در اولویت برنامه‌ها قرار دهد، تصریح کرد: در همکاری و همیاری با فرمانداری‌ها و دیگر دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها و مناطق شهری و روستایی و برای رضایتمندی ساکنان مناطق همجوار تأسیسات، همه مساعی شرکت به‌کار گرفته می‌شود تا در حد مقدورات و امکانات در زمینه تأمین و انتقال آب شرب با استفاده از تانکرهای آب‌رسانی اقدام شود.

4/31814

منبع: شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
تامین آب آشامیدنی، شرکت نفت و گاز اروندان، غرب کارون، آبرسانی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان منصوب شد
  • 1400/8/9 یکشنبه مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان منصوب شد
    عبدالله عذاری اهوازی که پیش از این به‌عنوان سرپرست شرکت نفت و گاز اروندان منصوب شده بود، با حکم معاون وزیر نفت، به‌عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت‌مدیره این شرکت منصوب شد.
بررسی زمینه‌های همکاری نفت و گاز اروندان و هلال احمر خوزستان
تحقق برنامه تولید شرکت نفت و گاز اروندان در نیمه نخست ۱۴۰۰
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
دوشنبه 15 آذر 1400 18:33:56
nioc