شنبه 31 اردیبهشت 1401   04:05:57
16:031400/8/5

بسیج امکانات نفت برای کمک به رفع اختلال سامانه هوشمند سوخت

شرکت ملی نفت ایران همگام با شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، تمام امکانات و نیروی انسانی خود را برای رفع اختلال سامانه هوشمند سوخت بسیج کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پس از اختلال ایجاد شده در سامانه هوشمند سوخت با دستور محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مدیریت‌های ستادی و شرکت‌های تابعه، امکانات لجستیکی و نیروی انسانی این مجموعه برای رفع اختلال ایجاد شده و شتاب بخشی به خدمت رسانی به مردم در کنار همکاران خود در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی قرار گرفتند.

همچنین از ابتدای مشکل ایجاد شده، مدیران و کارشناسان بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد شرکت ملی نفت در کنار دیگر بخش‌ها برای رفع اختلال سامانه هوشمند سوخت فعالیت خود را آغاز کردند و پس از آموزش مقدماتی و به صورت شیفت های 12 ساعته به جایگاه‌های سوخت اعزام شده و تا پایان عملیات حضور خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، ظهر امروز (پنجم آبان ماه) نیز رئیس‌جمهوری برای بررسی وضع عملیاتی کردن جایگاه‌های عرضه سوخت در سراسر کشور و بررسی اختلال پیش‌آمده در سامانه هوشمند سوخت به‌طور سرزده در وزارت نفت حضور یافت.

سید ابراهیم رئیسی در این بازدید با بیان اینکه وزارت نفت برای حل مشکل پیش آمده کار بزرگی انجام داده است، بیان کرد: در مسیر، وضع جایگاه‌های عرضه را بررسی کردم که خوشبختانه شرایط مساعد بود و سوخت‌گیری در جریان است؛ همچنین لازم است همه دستگاه‌ها در مقابل حمله‌های احتمالی دشمن آمادگی داشته باشند؛ از وزیر نفت و مجموعه کارکنان وزارت نفت نیز برای سرعت عمل در فعال‌سازی جایگاه‌ها تشکر می‌کنم.

همچنین جواد اوجی، وزیر نفت نیز در این نشست از فعال شدن بیش از ۳ هزار جایگاه سوخت در سراسر کشور خبر داد و گفت: قول می‌دهم ظرف یک تا دو روز آینده سامانه هوشمند سوخت فعال شود تا مردم عزیز بتوانند از سهمیه خود استفاده کنند؛ هم اکنون با همه شرکت‌های پخش فرآورده‌های نفتی مناطق کل کشور در ارتباط هستیم، الحمدلله بیش از ۳ هزار جایگاه در کشور فعال هستند که مردم عزیز می‌توانند در خارج از شبکه سوخت و به‌صورت دستی از آن استفاده کنند.

رئیس‌جمهوری و وزیر نفت در پایان این نشست به دلیل اطلاع‌رسانی به‌موقع در این زمینه از اصحاب رسانه قدردانی کردند.

2/32347
کلمات کليدي
سامانه هوشمند سوخت، پمپ بنزین، بنزین
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
اعزام 150 گروه از کارکنان نفت برای رفع اختلال سامانه سوخت
  • 1400/8/8 شنبه اعزام 150 گروه از کارکنان نفت برای رفع اختلال سامانه سوخت
    با همکاری شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های تابعه، بیش از 150 گروه از کارکنان حوزه فناوری اطلاعات برای کمک به رفع اختلال سامانه هوشمند سوخت پس از هماهنگی با شرکت پخش در استان‌ها، به جایگاه‌های سوخت در مناطق مختلف اعزام شدند.
قدردانی رئیس‌جمهوری از تلاش‌ها برای رفع اختلال سامانه سوخت
سهم ۴۰ درصدی پارس جنوبی در تولید بنزین کشور
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
جمعه 30 اردیبهشت 1401 22:40:49
nioc