چهارشنبه 17 آذر 1400   13:16:25
11:321400/6/2

پایان تعمیرات اساسی مرکز اندازه‌گیری خانگیران

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق از پایان موفق و بدون حادثه تعمیرات اساسی مرکز اندازه‌گیری (CMF) خانگیران خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق ضمن بیان اهمیت و تشریح اقدام‌ها در تعمیرات اساسی مرکز اندازه‌گیری خانگیران گفت: با توجه به اهمیت تعمیرات اساسی مرکز اندازه‌گیری خانگیران و اینکه انجام این تعمیرات مستلزم قطع کامل جریان گاز است، از چند ماه پیش با هماهنگی شرکت‌های پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد، برنامه‌ریزی تلفیقی، نظارت بر تولید، نفت مناطق مرکزی ایران، عملیات انتقال گاز و شرکت ملی گاز ایران در کمترین زمان ممکن برنامه‌ریزی شد.

فرشید خیبری افزود: این تعمیرات از ساعات آغازین روز ۲۶ مردادماه امسال آغاز و طبق برنامه در روز ۳۰ مردادماه با انجام بیش از ۴۰۰ مورد درخواست کار تعمیراتی شامل اضطراری، اصلاحی، پیشگیرانه و صرف ۳ هزار و ۴۰۰ نفر ساعت با موفقیت پایان یافت.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق، تعویض و نصب مخزن جدید مایعات گازی را مهم‌ترین بخش تعمیرات امسال دانست و بیان کرد: جداسازی و خارج کردن مخزن قدیمی مایعات گازی پس از ۳۸ سال و سرویس و جابه‌جایی و نصب و اتصال مخزن جدید، مهم‌ترین بخش کار در تعمیرات امسال بود که با برنامه‌ریزی درست و تلاش شبانه‌روزی همکاران انجام شد.

خیبری با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی دقیق و اجرای به‌موقع همه فعالیت‌ها افزود: تعمیرات اساسی مرکز اندازه‌گیری، فعالیتی است که حد اعلای کار گروهی در منطقه را به نمایش می‌گذارد و همه فعالیت‌ها با برنامه‌ریزی پیشین و هماهنگی کامل واحدهای تعمیراتی، نظارتی و پشتیبانی انجام می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم رعایت کامل نکات ایمنی و بهداشتی گفت: در مدت تعمیرات اساسی همه اقدام‌ها با هماهنگی و نظارت کامل واحد اچ‌اس‌ئی انجام و شاخص‌های ایمنی و بهداشتی برای جلوگیری از بروز حادثه و نیز شیوع بیماری کرونا رعایت شده است.

2/32032

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


کلمات کليدي
خانگیران، تعمیرات اساسی، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
پایان تعمیرات اساسی ایستگاه تقویت فشار گاز شماره یک اهواز
آخرین وضعیت تولید گاز در منطقه عملیاتی خانگیران بررسی شد 
  • 1400/8/23 یکشنبه آخرین وضعیت تولید گاز در منطقه عملیاتی خانگیران بررسی شد 
    با حضور فرخ علیخانی، معاون تولید شرکت ملی نفت ایران، هرمز قلاوند، مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز این شرکت و همراهی رامین حاتمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در منطقه عملیاتی خانگیران، روند تولید گاز در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق بررسی شد.
تعمیرات اساسی سالانه ۳۶ سکوی گازی پارس جنوبی پایان یافت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 17 آذر 1400 11:58:49
nioc