سه‌شنبه 5 بهمن 1400   20:22:43
14:031400/7/7

تکمیل ۷ پروژه مهندسی نفت و ساختمان در شرکت نفت مناطق مرکزی

مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تکمیل هفت پروژه در قالب احداث محل چاه و نصب تسهیلات سرچاهی و ساخت خطوط لوله جریانی با ۷۷۸ میلیارد ریال اعتبار و ۵ میلیون یورو خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پیمان ایمانی درباره ضرورت اجرای این پروژه‌ها گفت: پروژه‌های یادشده به‌منظور نگهداشت و تولید صیانتی در شمال شرق، جنوب و غرب کشور در ۶ ماه نخست امسال در شرکت‌های تابع به مرحله اجرایی رسیده و تحویل شرکت‌های بهره‌بردار شده است.

وی به هشت پروژه در حال اجرای این شرکت نیز اشاره کرد و افزود: پروژه‌های جاری نیز با موضوع تولید زودهنگام و تهیه کالا و نصب و اجرای تسهیلات سرچاهی و احداث خطوط لوله جریانی، با اعتباری بالغ بر ۴ هزار و ۹۰ میلیارد ریال و اعتبار ارزی ۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار یورو در حال اجرا قرار دارند.

بر اساس این گزارش، ایمانی مهم‌ترین نقطه قوت پروژه‌ها را اجرای آن به‌دست متخصصان ایرانی برشمرد و تصریح کرد: با همت و توان متخصصان داخلی و در شرایط تحریم و شیوع گسترده ویروس کرونا، پروژه‌های یادشده بر اساس جدول زمانی و با رعایت استانداردهای لازم در دستور کار قرار گرفته‌اند و با تکمیل هفت پروژه و انجام هشت پروژه دیگر، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران خود را مهیای تأمین سوخت زمستانی و انجام تعهدهای تکلیفی می‌کند.

1/32203

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


کلمات کليدي
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مدیریت مهندسی و ساختمان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
توپکرانی هوشمند ۶۱۸ كيلومتر خطوط لوله در شرکت نفت مناطق مرکزی
  • 1400/9/15 دوشنبه توپکرانی هوشمند ۶۱۸ كيلومتر خطوط لوله در شرکت نفت مناطق مرکزی
    رئیس بازرسی و حفاظت فنی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از انجام مطالعات فنی، نهایی سازی و تصویب شرح نیاز و آغاز فرآيند برگزاري مناقصه مربوط به انجام خدمات توپکرانی هوشمند خطوط لوله انتقال نفت و گاز مناطق عملیاتی این شرکت به طول ۶۱۸ کیلومتر خبر داد.
اجرای 4 پروژه پژوهشی جديد در دستور کار شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
احداث ایستگاه‌های تقویت فشار هما، وراوی و مرکز تفکیک تابناک شتاب می‌گیرد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 5 بهمن 1400 20:22:34
nioc