سه‌شنبه 9 آذر 1400   04:11:16
15:581400/6/18

بررسی توسعه زمینه‌های همکاری شرکت ملی حفاری و جهاد دانشگاهی

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در نشست با رییس جهاد دانشگاهی، بر حمایت همه‌جانبه این شرکت از تولید داخل و بومی‌سازی قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت نفت و حفاری و توسعه تعامل بین دو مجموعه تاکید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمیدرضا گلپایگانی در نشست مشترک میان شرکت ملی حفاری ایران و جهاد دانشگاهی که با حضور رئیس، معاونان و مسئولان ملی حفاری و این نهاد برگزار شد، ضمن تشکر از همکاری‌های بین دو مجموعه در زمینه پروژه‌های پژوهشی و تولید قطعات، جهاد دانشگاهی را یکی از معدود تولیدکنندگان دستگاه‌های حفاری در کشور دانست و ابراز امیدواری کرد که در ارتباط با بازسازی و نوسازی ناوگان حفاری شرکت نیز پرتوان و موفق عمل کند.

وی به گسترش همکاری میان این شرکت و جهاد دانشگاهی اشاره و تصریح کرد: ظرفیت‌های قابل توجهی برای توسعه همکاری‌های فیمابین دو مجموعه ملاحظه می‌شود که جای بحث و بررسی دارد.

حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی نیز با استقبال از میزبانی و همکاری میان شرکت ملی حفاری ایران و جهاد دانشگاهی، گفت: جهاد دانشگاهی کشور و کلیه واحدهای آن در این شرایط حساس، وظیفه خود می‌داند که با تمام توان به کمک صنعت از جمله صنعت راهبردی حفاری کشور بیاید.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای استفاده از تسهیلات صندوق‌های نوآوری و شکوفایی جهت تامین هزینه‌های دستیابی به دانش فنی، بر اهمیت هم‌افزایی و همکاری نزدیک ملی حفاری و جهاد دانشگاهی برای آسان‌سازی و شتاب‌بخشی در این خصوص تاکید کرد.

در این نشست که معاون مدیرعامل در امور فنی و مهندسی و تعدادی از مدیران شرکت ملی حفاری حضور داشتند درباره موضوع‌های مطروحه با جهاد دانشگاهی از جمله وضع قراردادها و دستگاه‌های حفاری تحویل شده و در دست تحویل، ساخت موتورهای درون‌چاهی در سایزهای مختلف، تولید انواع فیلتر و همچنین تجهیزات فناورانه تبادل نظر شد.

همچنین با توجه به حضور معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی و نیز رئیس و معاون جهاد دانشگاهی استان خوزستان در این نشست، بر استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت جهاد دانشگاهی استان و پژوهشکده تکنولوژی تولید، در ایجاد شرایط تولید در کنار مصرف کننده جهت اعمال تغییرات و نقاط مورد نیاز صنعت و آسان‌سازی آزمایش‌های میدانی تولیدات تاکید شد.

۲/۳۲۰۱۴

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، جهاد دانشگاهی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
حمایت شرکت ملی نفت ایران از ارتقاء زمینه‌های همکاری با جهاد دانشگاهی
تکمیل حفاری ۴ حلقه چاه در نفت‌شهر
حفر و تکمیل ۴۶ حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز کشور
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
دوشنبه 8 آذر 1400 20:35:50
nioc