یکشنبه 4 مهر 1400   11:11:54
09:111400/3/8

نصب شیر موتوری 42 اینچ در تلمبه‌خانه شماره 4 طرح ملی گوره-جاسک

شیر موتوری 42 اینچ کلاس 900 ساخت داخل با قابلیت استفاده در سرویس ترش در تلمبه‌خانه شماره 4 طرح ملی انتقال نفت خام گوره-جاسک نصب شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علی جعفرزاده، قائم مقام طرح ملی گوره-جاسک در این باره عنوان کرد: شیر موتوری 42 اینچ (MOV Full-Board) که برای نخستین بار در کشور ساخته شده است روز گذشته (جمعه، 7 خرداد 1400) در تلمبه خانه شماره 4 طرح ملی گوره-جاسک نصب و راه‌اندازی شد.

وی افزود: این محصول از سوی کنسرسیومی متشکل از شرکت‌های ایرانی و با دستان توانمند متخصصان داخلی برای نخستین بار در کشور پس از گذراندن مراحلی همچون ریخته‌گری و ماشین کاری، ساخته شده است و از مهم ترین قابلیت‌های آن، استفاده در سرویس‌های ترش است.

گفتنی است این شیرهای موتوری، پس از مونتاژ و پشت سر گذاشتن تست‌ها و ثبت نتایج مطلوب، به تلمبه خانه شماره 4 ارسال شده است.

2/31562
کلمات کليدي
طرح ملی گوره جاسک، تلمبه خانه، گوره، جاسک
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تکمیل لوله‌گذاری دریایی طرح پایانه نفتی جاسک
پاسخ مدیرعامل شرکت ملی نفت به پرسش‌های اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس
ظرفیت ذخیره‌سازی نفت در جاسک افزایش می‌یابد
  • 1400/5/10 یکشنبه ظرفیت ذخیره‌سازی نفت در جاسک افزایش می‌یابد
    مجری مخازن طرح انتقال نفت خام گوره - جاسک گفت: با توجه به برنامه‌ریزی انجام‌شده برای منطقه مکران، به‌طور حتم در آینده ظرفیت ذخیره‌سازی ۱۰ میلیون بشکه پاسخگوی نیاز نخواهد بود، به همین دلیل افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی در فازهای دوم و سوم اجتناب‌ناپذیر است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
یکشنبه 4 مهر 1400 11:10:31
nioc