یکشنبه 14 خرداد 1402   03:35:25
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان منصوب شد

عبدالله عذاری اهوازی که پیش از این به‌عنوان سرپرست شرکت نفت و گاز اروندان منصوب شده بود، با حکم معاون وزیر نفت، به‌عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت‌مدیره این شرکت منصوب شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در حکم محسن خجسته‌مهر خطاب به عذاری اهوازی آمده است: «با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی و پیرو حکم شماره ۲۶۷۲۱۶ مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۲، به موجب این حکم به‌عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان منصوب می‌گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری مدیران و کارکنان ارزشمند آن شرکت، در انجام مأموریت‌های محوله موفق باشید.»

عذاری اهوازی پیش از این، در دوازدهم مهرماه امسال، حکم سرپرستی شرکت نفت و گاز اروندان را از مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران دریافت کرده و شانزدهم مهرماه در آیینی با حضور خجسته‌مهر، معارفه شده بود.

عذاری اهوازی متولد اهواز و دارای مدرک کارشناسی مهندس شیمی و کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی از دانشگاه صنعت نفت و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی MBA است.  وی در طول ۳۲ سال فعالیت در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، در سمت‌های مختلف از جمله به عنوان معاون مدیر امور فنی (مطالعات شیمیایی و آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت نفت و گاز)، کارشناس ارشد بازرسی‌های فنی هوشمند مدیریت امور فنی، کارشناس مهندسی خوردگی فلزات و مهندس ارشد طراحی و توسعه این شرکت و همچنین به عنوان رییس خوردگی فلزات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری نقش‌آفرینی کرده است.

2/32362
کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز اروندان، عبدالله عذاری اهوازی
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار مرتبط
بررسی زمینه‌های همکاری نفت و گاز اروندان و هلال احمر خوزستان
تحقق برنامه تولید شرکت نفت و گاز اروندان در نیمه نخست ۱۴۰۰
توسعه میدان عظیم و مشترک آزادگان، فتح خرمشهری دیگر است
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 11 خرداد 1402 16:01:33
nioc