سه‌شنبه 5 بهمن 1400   19:48:46
14:421400/7/30
کمیسیون برنامه و بودجه از برنامه‌های توسعه‌ای نفت حمایت می‌کند

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای با بیان اینکه این کمیسیون از برنامه های توسعه ای نفت حمایت می کند، گفت: پارس‌ جنوبی منبع بزرگ گاز است و تامین انرژی کشور مرهون زحمات بی وقفه کارکنان صنعت نفت است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمیدرضا حاجی‌بابایی در حاشیه بازدید از فاز 14 پارس جنوبی و سکوی SPD9 اظهار کرد: این سفر بی‌شک می‌تواند در کار مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه برای برنامه ریزی‌های آینده و تخصیص بودجه و حتی اصلاح ساختار بودجه کمک کند.

وی با بیان اینکه کار در این محیط با این شرایط آب و هوایی، بسیار سخت است، تصریح کرد: کارکنان و مهندسان جوان در اینجا مشغول هستند که باید برای امکانات، نوع اشتغال و حقوق و دستمزد آن ها تدبیری اساسی اندیشیده و برنامه هایی عملی شود.

حاجی‌بابایی تصریح کرد: امید است همکاری و گفت و گو بین نفت و مجلس برای تامین منافع ملی تداوم یابد.

بر اساس این گزارش، محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و حمیدرضا حاجی‌بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از اعضای این کمیسیون در سفری دو روزه به‌صورت میدانی از تأسیسات منطقه عسلویه و پارس جنوبی بازدید کردند.

+ گزارش تصویری

2/32330
کلمات کليدي
کمیسیون برنامه و بودجه، پارس جنوبی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
شتاب در اجرای مسیرهای راه‌اندازی اولیه پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی
ارزیابی نواحی خارج از فازهای پارس جنوبی آغاز شد
  • 1400/9/7 یکشنبه ارزیابی نواحی خارج از فازهای پارس جنوبی آغاز شد
    مدیر مهندسی نفت و گاز شرکت نفت و گاز پارس گفت: با آغاز عملیات حفاری یک حلقه چاه توصیفی - تحدیدی در بخش شمالی میدان گازی پارس جنوبی، ارزیابی ظرفیت احتمالی نواحی خارج از بلوک‌بندی فعلی این میدان وارد فاز اجرایی شد.
پیگرانی هوشمند ۱۰ خط لوله دریایی پارس جنوبی پایان یافت
  • 1400/8/18 سه‌شنبه پیگرانی هوشمند ۱۰ خط لوله دریایی پارس جنوبی پایان یافت
    به‌منظور مدیریت یکپارچه، تولید ایمن و پایدار خطوط لوله دریایی میدان گازی پارس جنوبی و ارزیابی وضع سلامت خطوط و انتقال مداوم سیال گاز و میعانات گازی از سکو به پالایشگاه، عملیات پیگرانی هوشمند ۱۰ خط لوله دریایی این میدان گازی پایان یافت.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 5 بهمن 1400 19:29:58
nioc