سه‌شنبه 27 مهر 1400   18:12:10
14:201400/5/1
استمرار آب‌رسانی به روستاهای پیرامون تاسیسات غرب کارون

آب‌رسانی به مناطق روستایی پیرامون تاسیسات نفتی غرب کارون به همت شرکت نفت و گاز اروندان به طور روزانه استمرار دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان گفت: آب‌رسانی به این روستاها از سوی این پایگاه و با هماهنگی سپاه ناحیه شهرستان‌های خرمشهر و هویزه انجام می‌شود.

رحمان توکلی افزود: به دنبال کاهش نزولات جوی در سال آبی جاری و مشکل کم‌آبی در نقاطی از استان خوزستان به ویژه روستاهای غرب کارون، شرکت نفت و گاز اروندان همسو با ایفای مسئولیت‌های اجتماعی تامین آب مورد نیاز ساکنان مناطق روستایی در گستره عملیاتی شرکت در جفیر، آزادگان و دارخوین را در اولویت برنامه‌های خود قرار داد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان با بیان اینکه خدمات‌رسانی به این مناطق به وسیله خودروهای آب‌رسان تا بهبود شرایط تداوم خواهد داشت، اظهار کرد: در این زمینه به‌طور روزانه و با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شرکت به روستاهای جفیر (جفیر ۱ و ۲) و الهاسی (الهاسی ۱ و الهاسی بزرگ) آب‌رسانی می‌شود.

2/31883

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
غرب کارون، آبرسانی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
مذاکرات توسعه‌ فاز دوم میدان یادآوران به‌زودی نهایی می‌شود
  • 1400/6/31 چهارشنبه مذاکرات توسعه‌ فاز دوم میدان یادآوران به‌زودی نهایی می‌شود
    مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، آخرین میزان پیشرفت فعالیت‌های این شرکت در منطقه غرب کارون را تشریح کرد و درباره میدان یادآوران گفت: مذاکرات مربوط به فاز ۲ این میدان مشترک در ماه‌های اخیر به صورت جدی‌تر دنبال شده است و امید آن می‌رود که به زودی مذاکرات نهایی و فعالیت‌های فاز دوم آغاز شود.
آبرسانی به روستاهای بخش منصوری در طرح نگهداشت تولید نفت
تاسیسات آبرسانی آغاجاری در خدمت روستاهای خوزستان
  • 1400/5/5 سه‌شنبه تاسیسات آبرسانی آغاجاری در خدمت روستاهای خوزستان
    شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری از آبرسانی روزانه به ۴۵ روستا و شهر در جنوب شرق خوزستان خبر داد و گفت بیش از نیمی از ظرفیت تاسیسات آبرسانی این شرکت به آبرسانی به روستاها و شهرهای خوزستان اختصاص یافته است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 27 مهر 1400 17:09:10
nioc