سه‌شنبه 27 مهر 1400   19:39:12
15:451400/5/5
آغاز تعمیرات اساسی واحد بهره‌برداری و نمک‌زدایی نفت‌شهر

تعمیرات اساسی واحد بهره‌برداری و نمک‌زدایی منطقه عملیاتی نفت شهر با استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص و کارکنان این منطقه آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، با اعلام این خبر گفت: فعالیت‌های تعمیرات اساسی، همانند سال‌های گذشته در پنج گروه اصلی تعمیرات خطوط لوله، مکانیک، برق، ابزار دقیق و کارگاه مرکزی و پس از برنامه‌ریزی و هماهنگی بین واحدها انجام خواهد شد و سایر واحدهای بهره‌برداری، بازرسی فنی، HSE، خدمات فنی و ترابری نیز مشارکت و پشتیبانی خواهند کرد.

علی‌ رضایی با اشاره به زمان اجرا و صرفه‌جویی مالی انجام این پروژه گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این تعمیرات در کمتر از یک ماه و با استفاده از توان فنی و تخصصی همکاران این شرکت وصرفه جویی حدود 10 میلیارد ریال به انجام می رسد.

وی به محدودیت‌ها و موانع انجام این پروژه در این منطقه اشاره کرد و افزود: وجود شرایط سخت اقلیمی، دمای بالای هوای منطقه خصوصاً در سال جاری، گرد وغبار شدید، صعب‌العبور بودن برخی از جاده‌های دسترسی و به‌تبع آن مشکل در انتقال تجهیزات، ماشین‌آلات و مصالح موردنیاز ازجمله چالش‌های پیش روی اجرای عملیات تعمیرات خواهد بود که به امید خدا با تلاش و همت کارکنان در واحدهای ستادی و مناطق عملیاتی، بدون حادثه و در زمان مقرر، این مهم صورت گیرد.

بر اساس این گزارش، برنامه‌ریزی موارد مرتبط دیگر، نظیر شستشو و رنگ‌آمیزی، تعمیر اساسی مخازن، تعمیر اساسی کلیه تفکیک گر‌ها، تعمیر اساسی تأسیسات واحد، تعمیر و سرویس کلیه ادوات ابزار دقیق و کلیه تجهیزات برقی، گریس‌کاری و روان‌کاری کلیه شیرهای ایمنی موجود در واحد، تعمیر مبدل‌های حرارتی و شیرآلات و در نهایت تعمیر خطوط لوله داخلی واحد انجام خواهد شد.

شركت بهره برداری نفت و گاز غرب یكی از سه شركت زیر مجموعه شركت نفت مناطق مركزی ایران با حوزه فعالیت در سه استان كرمانشاه، ایلام و لرستان است.

1/31909

منبع: روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب


کلمات کليدي
منطقه عملیاتی نفت شهر، شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
تحقق برنامه تولید نفت و گاز غرب در نیمه نخست ۱۴۰۰
پایان تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار
  • 1400/7/8 پنجشنبه پایان تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار
    تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار با هدف افزایش ضریب اطمینان تجهیزات فرآیندی، صیانت از سرمایه‌های ملی و حفظ توان تولید گاز غرب کشور در زمستان طي مدت زمان کمتر از یک ماه با موفقیت پایان یافت.
انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی شیرهای ایمنی درون‌چاهی در نفت و گاز غرب
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 27 مهر 1400 17:09:10
nioc