دوشنبه 5 مهر 1400   17:24:14
14:271400/3/27
اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل نیروهای ارکان ثالث در نفت و گاز مارون

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای ارکان ثالث شاغل در واحدهای ستادی و عملیات خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید کاویان در تشریح الزام اجرای طرح طبقه بندی مشاغل بیان کرد: با وجود محدودیت ناشی از همه گیری ویروس کرونا و کاهش زمان اداری این طرح انگیزشی اجرا و مزایای مرتبط با طرح به 1678 نفر نیروی انسانی تابع قانون کار در شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون محاسبه و بر اساس شاخص های طرح طبقه بندی مشاغل پرداخت شد.
 
وی افزود: این طرح با هدف ایجاد عدالت و در نظر گرفتن سنوات خدمت متناسب با مشاغل و شاخص های مرتبط از سال 1399 آغاز و فعالیت های اجرایی مرتبط با پرداخت آن در شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون به پایان رسیده است.
 
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون ادامه داد: نیروی ارکان ثالث شرکت در قالب پیمان های مستمر غیرپروژه ای در سال 1400 با رعایت شرایط احراز، از گروه شغلی، مزد مربوط به شغل و مزد سنوات برخوردار می شوند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از تلاش خالصانه و حسن همکاری کارکنان این شرکت از جمله مدیریت منابع انسانی، امور مالی، امور حقوقی و شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب که فرآیند اجرا و پرداخت این طرح را راهبری و به اتمام رساندند تقدیر و تشکر کرد.

۱/۳۱۶۷۷

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز مارون


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
یکشنبه 4 مهر 1400 18:24:11
nioc