سه‌شنبه 5 بهمن 1400   21:33:34
14:021400/7/26
اهدای بسته‌های معیشتی نفت به زلزله‌زدگان اندیکا

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از اهدای ۲ هزار بسته معیشتی از سوی کارکنان و بسیجیان این شرکت به زلزله‌زدگان اندیکا خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیرضا دانشی درباره ارسال بسته‌های معیشتی اهدایی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از سوی پایگاه بسیج عملیات غیرصنعتی اظهار کرد: پیرو تأکید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت مبنی بر همکاری شرکت‌ها در امدادرسانی به زلزله‌زدگان اندیکا، مقرر شد با همکاری کارکنان و استفاده از امکانات موجود، در این باره نهایت همکاری با گروه‌های امدادی به عمل‌ آید.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب افزود: این شرکت افزون بر مواد غذایی، خودروهای سبک و سنگین، تجهیزات و ماشین‌آلات راه‌سازی و ساختمانی و تانکر آب نیز در اختیار گروه‌های بازسازی قرار داده است.

عباس ممبینی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهیدتندگویان نیز از اهدای هم‌زمان ۴۰۰ بسته معیشتی از سوی پایگاه مقاومت بسیج عملیات غیرصنعتی و همین میزان از سوی پایگاه مقاومت بسیج شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان به مناطق زلزله‌زده اندیکا خبر داد و یادآوری کرد: بیستم مهرماه نیز دو کاروان از کمک‌های کارکنان و بسیجبیان مناطق نفت‌خیز جنوب به مناطق زلزله‌زده اعزام شد و روز جمعه گذشته (۲۳ مهرماه) پایگاه بسیج شرکت نفت و گاز اروندان اقلامی شامل مواد غذایی، آب آشامیدنی و پتو به این منطقه ارسال کرد.

زمین‌لرزه ۵.۷ ریشتری ساعت ۶ و ۹ دقیقه صبح دوشنبه ۱۲ مهرماه، مرز استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان را لرزاند که افزون بر مصدومیت چند نفر، آسیب‌هایی به منازل، راه‌های روستایی و عشایر شهرستان اندیکا وارد کرد.

2/32313

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، زلزله ، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
تکمیل ۱۵۵ پروژه‌ مسئولیت اجتماعی در عملکرد ۱۰۰ روزه شرکت ملی نفت ایران
تشریح اولویت‌های مناطق نفت‌خیز جنوب برای افزایش بهره‌وری
نشست هم‌اندیشی مدیریت موثر کالای پروژه در مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 5 بهمن 1400 20:42:26
nioc