پنجشنبه 6 آبان 1400   09:11:07
nioc nioc
tab
09:301398/6/30
موفقیت فرزند یکی از کارکنان ملی حفاری در مسابقات کاراته کشور

در سیزدهمین دوره مسابقات کاراته سبک شوتوکان JSKA قهرمانی کشور، فرزند یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در رده نونهالان موفق به کسب چند مقام در سبک های مختلف این رشته شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری، در این مسابقات که در نیمه اول شهریور ماه در شهر نجف آباد استان اصفهان برگزار شد، هانیه سعیدی در وزن 44 کیلوگرم با غلبه بر حریفانی از استان های مختلف در رشته کومیته مقام اول و در رشته های کاتا تیمی و کاتا مقام سوم را کسب کرد.

سعیدی نماینده استان خوزستان در این مسابقات و عضو باشگاه نام آوران شهرستان ایذه در این باره گفت: در این دوره از مسابقات، ورزشکارانی از استان های تهران، خوزستان، ایلام، چهارمحال و  بختیاری و ... حضور داشتند.

وی افزود: پیش از این در مسابقات قهرمانی انتخابی کاراته سبک شوتوگان jska رشته کومیته و کاتا استان خوزستان که در 11 مردادماه سال جاری در رده سنی نونهالان در وزن 45 کیلو برگزار شد موفق به کسب دو مقام سوم شدم.

سعیدی 11 سال سن دارد و  از کودکی وارد این رشته ورزشی شده است. وی توانسته است تاکنون در رقابت های استانی و کشوری پنج مقام قهرمانی کسب کند. پدر هانیه سعیدی از کارکنان مدیریت خدمات شرکت ملی حفاری ایران است و هم اکنون در دستگاه حفاری 75 فتح  مشغول خدمت است.

23350/4
کلمات کليدي
حفاری، کاراته

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر
nioc
کشور:

IP کاربر جاری: 3.236.232.99
بروزرسانی: 1400/08/06

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
nioc