دوشنبه 5 خرداد 1399   13:58:18
09:361399/1/19
کمیته مقابله با کرونا در شرکت آغاجاری اقدامات پیشگیرانه را رصد می‌کند

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، در بازدید از کارخانه تزریق گاز آغاجاری به منظور بررسی روند خدمات انجام شده جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در واحدهای عملیاتی، گفت: کمیته مقابله با کرونا در نفت و گاز آغاجاری برنامه‌ها و اقدام‌ها را رصد می‌کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ابراهیم پیرامون در این بازدید پس از دیدار و گفت و گو با کارکنان وضعیت رسیدگی و رضایت کارکنان از خدمات و اقدامات پیشگیرانه را مورد ارزیابی قرار داد و گفت: منابع انسانی هر سازمان سرمایه های اصلی آن محسوب و حفظ سلامت و تندرستی کارکنان در این شرایط، مهمترین رسالت ما به شمار می آید.

وی ضمن تاکید بر لزوم رعایت مقرارت و پروتکل‌های بهداشتی، بیان کرد: کمیته ای به منظور پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در روزهای آغازین شیوع این ویروس در شرکت آغاجاری تشکیل و اعضای این کمیته ملزم به پیگیری و کنترل های لازم شده اند.

پیرامون، پایش مستمر کارکنان، تامین به موقع اقلام و لوازم بهداشتی-درمانی، گندزدایی و  ضد عفونی ادارات، دفاتر و کارگاه‌های تاسیساتی، درمانگاه‌ها، رستوران‌ها و اجرای پروتکل‌ها و ضوابط اعلام شده از سوی مقام عالی وزارت و سازمان بهداشت ودرمان را از وظایف اصلی این کمیته برشمرد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های کارکنان این شرکت، استمرار تولید را حاصل تلاش شبانه روزی کارکنان عملیاتی دانست.

2/29068

منبع: روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری  


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
انجام عملیات ضدعفونی معابر شهری عسلویه و نخل تقی برای مقابله با کرونا
اهدا ۲۰۰۰بسته کمک معیشتی به نیازمندان از سوی شرکت نفت و گاز آغاجاری
اهدای ۲ هزار بسته کمک‌معیشتی به همت شرکت نفت و گاز آغاجاری
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید