آرشیو اخبار


14:401392/5/28
قهرمانان مسابقات فوتسال جام رمضان معرفی شدند

نتایج مسابقات فوتسال جام رمضان یادبود مرحوم امراله قاسمی مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسابقات فوتسال جام رمضان (یاد بود مرحوم امر اله قاسمی ) که از تاریخ 19 تیرماه به همت کمیته فوتسال امور ورزش و تربیت بدنی شرکت نفت در سه رده سنی کارکنان، پیشکسوتان و فرزندان همانند سنوات گذشته در ماه مبارک رمضان برگزار شد، با معرفی تیم های اول تا سوم هر رده در تاریخ 16 مردادماه به کار خود پایان داد.
در این مسابقات، 21 تیم در رده کارکنان، 11 تیم در رده پیشکسوتان و 7 تیم در رده فرزندان شرکت داشتند.
در رده کارکنان، پس از انجام مسابقات مقدماتی در دور اول و دوم سر انجام 4 تیم مدیریت اکتشاف، فلات قاره، امور بین الملل و امور حقوقی به مرحله نیمه نهایی رسیدند که پس از انجام بازی های ضربدری در نهایت دو تیم مدیریت اکتشاف و امور بین الملل به فینال رسیدند و این تیم امور بین الملل بود که توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
تیم مدیریت اکتشاف نیز به نایب قهرمانی بسنده کرد. در ضمن، تیم فلات قاره توانست با شکست امور حقوقی به مقام سوم برسد.
تیم صادرات گاز هم در پایان این مسابقات به عنوان تیم برتر اخلاق انتخاب شد.
در رده پیشکسوتان هم 11 تیم حضور داشتند که پس از انجام مسابقات در مرحله گروهی 4 تیم امور صندوق ها، فلات قاره، پژوهشگاه و ایثارگران به مرحله نیمه نهایی رسیدند.
در این مرحله پس از مسابقات ضربدری در مرحله نیمه نهایی، دو تیم صندوق ها و پژوهشگاه فینالیست شدند، سپس این تیم صندوق ها بود که با یک پیروزی قاطع توانست جام را بالای سر ببرد و قهرمان شود تا تیم پژوهشگاه به نایب قهرمانی برسد.
در مسابقه رده بندی نیز تیم ایثار گران با شکست فلات قاره توانست به مقام سوم دست پیدا کند.
تیم پژوهشگاه نیز در پایان مسابقات رده پیشکسوتان به عنوان تیم برتر اخلاق انتخاب شد.
در رده فرزندان که زودتر از دو رده دیگر به پایان رسید، 7 تیم حضور داشتند که به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت تیم مدیریت اکتشاف با 18 امتیاز اول شد و پس از آن تیم های نفت مناطق مرکزی و پژوهشگاه با 15 و 12 امتیاز مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
شایان ذکر است، در پایان مسابقات نیز تیم نفت مناطق مرکزی به عنوان تیم برتر اخلاق جام مربوطه را کسب کرد.
گفتنی است: مسابقات روز پایانی با حضور نمایندگان امور ورزش و تربیت بدنی، رئیس و اعضاء کمیته فوتسال، جمعی از پیشکسوتان و علاقمندان به این رشته به همراه خانواده مرحوم امراله قاسمی برگزار شد که در پایان نیز برادران آن مرحوم جوایز تیم های برتر اهدا کردند.
 شماره خبر:1/13162
 
 
منبع: روابط عمومی امور وررش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران