عمومی


09:211397/10/25
نمایش فیلم‎های سی‎وهفتمین جشنواره فجر در سینمای نفت

همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه این جشنواره به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اکران می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هر ساله همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر که در ایام دهه مبارک فجر برگزار می شود، امکان نمایش فیلم های این جشنواره در مجموعه فرهنگی- ورزشی شماره یک صنعت نفت برای کارکنان و خانواده های آن‎ها فراهم می شود؛ امسال نیز مانند سنوات قبل این برنامه برگزار می شود.

مجری طرح نمایش فیلم های منتخب جشنواره فیلم فجر در باشگاه صنعت نفت با اشاره به استقبال پرشور هر ساله‎ی کارکنان صنعت نفت از این طرح که خود بخشی از هزینه های آن را می پردازند، افزود: امسال نیز با حمایت مسئولان این دوره از برنامه ها همزمان با دهه فجر برگزار خواهد شد.

امراله ابوترابی با اشاره به اینکه امکان واگذاری بلیت‎ها برای کارکنان محترم شاغل در ستاد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران فراهم شده است، اظهار کرد: همکاران می توانند با مراجعه به روابط عمومی و پرداخت هزینه مرتبط بلیت مورد نیاز خود را تهیه کنند.

همزمان با شروع جشنواره فیلم فجر و ایام دهه مبارک فجر به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران فیلم های منتخب جشنواره فجر در سه سانس روزانه در در مجموعه فرهنگی، ورزشی شماره یک صنعت نفت به نمایش در می‎آید.

2/25742