عمومی


10:021397/12/1
وبسایت امور بانوان شرکت ملی نفت ایران راه‎اندازی شد

مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان از طراحی و راه‌اندازی سایت امور زنان این شرکت با هدف اطلاع‌رسانی و ارتقاء سطح آگاهی و دانش همکاران به خصوص همکاران زن شاغل در صنعت نفت در فضای اینترنت و اینترانت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، طاهره سیدمومنی با اعلام این خبر افزود: در این سایت متن نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی برگزار شده در حوزه زنان و خانواده در راستای بهره‌برداری همکاران و خانواده‌های این عزیزان که امکان حضور در دوره‌های آموزشی را ندارند، قرار می‌گیرد؛ همچنین کتاب های مرتبط، مطالب و مقاله های تخصصی در حوزه‌های زنان و خانواده‌ها، اطلاعات مفید و دانستنی‌های مرتبط با حوزه سلامت در این سایت قابل دسترس است.

وی عنوان کرد: علاوه بر این همکاران می‌توانند از طریق پست الکترونیکی، تلفن و فکس با امور زنان شرکت ملی نفت ایران ارتباط برقرار کنند و قطعاً نظرات و پیشنهادهای همکاران می‌تواند ما را در غنی‎تر شدن محتوای این سایت یاری کند.

مشاور معاون وزیر نفت در امور زنان در ادامه گفت: با توجه به تاکید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر اهمیت جایگاه خانواده و لزوم توجه به این نهاد کوچک اما مهم جامعه، در این وبسایت با رویکرد اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مطالب مورد نیاز به روزرسانی خواهد شد؛ همچنین  فایل‌های صوتی نشست‌های تخصصی در این زمینه در بخش داخلی سایت (اینترانت) بارگذاری می‌شود.

سیدمومنی تاکید کرد: همکاران می‌توانند به صورت حضوری نیز فایل‌های صوتی و تصویری نشست‌های تخصصی را از امور بانوان مستقر در طبقه سوم ساختمان مرکزی چهارم دریافت کنند.

گالری تصاویر، قوانین و بخشنامه‌ها، فیلم و صوت، نظرسنجی و ... دیگر بخش‌های سایت امور زنان به آدرس www.zanan.nioc.ir هستند.

18753/8