اخبار متحرک


11:201395/7/25
به منظور حضور در مناقصات قراردادهای بالادستی نفت و گاز منتشر شد:
اطلاعیه تکمیل فرم ارزیابی صلاحیت شرکت های اکتشاف و تولید نفت و گاز خارجی

اطلاعیه تکمیل فرم ارزیابی صلاحیت شرکت های اکتشاف و تولید نفت و گاز(E&P) خارجی به منظور حضور در مناقصات قراردادهای بالادستی نفت و گاز منتشر شد.

به گزارش NIOC، شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد برای تعدادی از پروژه های اکتشاف و تولید نفت و گاز ایران، طی چند دوره، مناقصه برگزار کند بدین وسیله از شرکت های اکتشاف و تولید (E&P) خارجی معتبر و واجد شرایط دعوت به عمل می آید تا در فرآیند ارزیابی صلاحیت شرکت کنند.

لازم به ذکر است پروژه‌های مورد نظر که به تدریج اعلام می‌ شوند، بر اساس قوانین و مقررات ایران در فهرست مناقصه قرار گرفته و واگذار خواهند شد. اسناد ارزیابی صلاحیت و اطلاعات مرتبط مانند شیوه‌ها، معیار و رویه‌های ارزیابی نیز از روز دوشنبه 26 مهر ماه 1395 (17 اکتبر 2016) در تارنمای رسمی شرکت ملی نفت ایران
www.nioc.ir در دسترس خواهد بود.

لازم است متقاضیان یک نسخه از مدارک مورد نیاز و اطلاعات مرتبط با آن را به همراه فایل‌های الکترونیکی تا 29 آبان ماه 1395(19 نوامبر 2016) به نشانی پستی و الکترونیکی زیر ارسال کنند:

نشانی: خیابان کریمخان زند، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ ، شماره 523 ساختمان مرکزی ششم شرکت ملی نفت ایران، طبقه پنجم، اتاق 501 پست الکترونیکی:
ipc@nioc.ir

فهرست نهایی متقاضیان واجد شرایط روز چهارشنبه 17 آذر ماه 1395 (7 دسامبر 2016) در تارنمای شرکت ملی نفت ایران به آدرس
www.nioc.ir منتشر خواهد شد.