چهارشنبه 5 آبان 1400   14:19:37
nioc nioc
tab
پنجشنبه 28 خرداد 1388
 مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات


بدون شک نیل به جایگاه اول اقتصادی ،علمی و فناوری که در راس آرمانها و اهداف چشم انداز 20 ساله جمهوری اسلامی ایران می باشد هنگامی تحقق می یابد که توسعه دانش بنیان جایگزین توسعه منابع بنیان گردد.
مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) بعنوان پیشران صنعت نفت با بهره گیری از فناوری پیشرفته اطلاعات وارتباطات و استفاده از متخصصین و کارشناسان با تجربه، بستر لازم را برای رشد و تعالی صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی در عرصه های دانش بنیان فراهم نموده است .
 
این مدیریت به عنوان شریک استراتژیک و تسهیل گر کلیه امور ستادی و صفی در حوزه صنعت نفت فعالیت گسترده ای به عهده داشته و در طول سالیان متمادی در تحول و پیشبرد مقاصد کلان صنعت نفت همواره در کنار واحدهای اصلی صنعت نفت قرارداشته است .

این واحد توانسته است با طراحی ،ساخت ،پیاده سازی و پشتیبانی سامانه های پیشرفته و بکارگیری آنها در فعالیت های فنی و مهندسی ، عملیاتی و پشتیبانی و خدماتی صنعت نفت ، گامی موثر در مدیریت منابع و ارتقاء بهره وری و کیفیت ارائه خدمات بردارد.
چشم انداز تدوین شده این مدیریت " محوری برای دستیابی به صنعت نفتی متکی بردانش و خرد ،برتردر خلق ارزش، پیشتاز در سطح شرکت های بین المللی در دو دهه آینده " است. در این راستا مأموریت مدیریت فاوا تحول به صنعتی یادگیر و صاحب اندیشه و خرد است. 

ارتباط با فناوری اطلاعات و ارتباطات


آدرس : تقاطع طالقانی و حافظ ،ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران ، طبقه سوم
تلفن : 88935080
نمابر:88945201
صندوق پستی : 1863- 15875
وب سایت : ict.nioc.ir
پست الکترونیک : info@nioc.ir

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
nioc
کشور:

IP کاربر جاری: 44.192.54.67
بروزرسانی: 1400/08/05

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
nioc