دوشنبه 5 خرداد 1399   11:43:07
"class="img-fluidنام : رضا

نام خانوادگی:
خلیلی

سمت:
معاون مدیرعامل در امور عملیات غیر صنعتی و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران


تحصیلات:
لیسانس زبان انگلیسی
کارشناس ارشد مدیریت دولتی
دکترای مدیریت بحران

سوابق کاری:
رییس تدارکات امور کالا مناطق نفت خیز جنوب
مدیر بازرگانی مناطق نفت خیز جنوب
رییس مجتمع آموزشی مناطق نفت خیز جنوب
معاون مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران-خدمات
مدیریت امور پشتیبانی
معاونت امور پشتیبانی
عضو شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران
عضو شورای ورزش شرکت ملی نفت ایران
عضو کمیسیون مناقصات شرکت ملی نفت ایران
عضو هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت
نماینده تام الاختیار مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مسکن کارکنان

 


 
مرکز ارتباطی سازمان حراست در راستای پیشگیری و توسعه سلامت نظام اداری در سطح صنعت نفت، شبانه روزی آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و گزارشات شما از طریق شماره تماس های 88922111-88922113 می باشد.
 
  
*قدردانی امام جمعه خرمشهر از خدمت‎رسانی نفت و گاز اروندان
امام جمعه خرمشهر از خدمت‌رسانی شرکت نفت و گاز اروندان به مناطق مسکونی این شهر که به سبب بارندگی‌های سیل‌آسا با مشکلاتی روبه‌رو شده بودند، قدردانی کرد.

*تداوم خدمات نفت‌وگاز اروندان تا رفع کامل آبگرفتگی‌

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید و مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، روز پنجشنبه (پنجم دی‌ماه) از مناطق آب‌گرفته شهرستان خرمشهر بازدید کرد.

*رفع بخش عمده‌ای از مشکلات مناطق دچار آبگرفتگی با امکانات شرکت اروندان

تجهیزات و ماشین‌آلات شرکت نفت و گاز اروندان در کنار همکاری سازنده با فرمانداری، شهرداری و دیگر دستگاه‌های اجرایی خرمشهر سبب شد بخش زیادی از مشکلات ساکنان مناطق دچار آبگرفتگی، برطرف شود.

 * هماهنگی ملی حفاری با استانداری و ستاد بحران خوزستان برای استمرار خدمت رسانی

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: شرکت ملی حفاری به‌طور برخط با استاندار و ستاد بحران استان خوزستان در ارتباط و آماده امدادرسانی به مناطق دچار آبگرفتگی است.

* آخرین وضعیت کمک رسانی به آبادان و خرمشهر با حضور مدیران نفتی بررسی شد

آخرین وضعیت کمک رسانی به مناطقی که در آبادان و خرمشهر دچار آبگرفتگی شدند با حضور نماینده ویژه وزیر نفت و مدیران عامل شرکت های تابعه نفت بررسی شد.


* فیلم/ تشریح برخی خدمات نفت برای رفع آبگرفتگی خوزستان در بخش خبری ۲۱ شبکه اول سیما

بخش خبری ساعت ۲۱ شبکه اول سیما (دوم دی ماه) به تشریح بخشی از خدمات شرکت های تابعه شرکت ملی نفت در جمع آوری آب های سطحی خوزستان پرداخت.


* حضور فعال نفت و گاز اروندان برای عبور از بحران آب‎گرفتگی در خرمشهر و شادگان 

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از بسیج همه جانبه امکانات این شرکت در ارائه خدمات امدادی در جهت رفع مشکلات ناشی از آبگرفتگی در شهرستان های خرمشهر و شادگان خبر داد.

* بررسی اقدام‎های نفت برای جمع‌آوری آب‌های سطحی با حضور استاندار خوزستان

در نشست عصر یکشنبه (اول دی ماه) معاون وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران با استاندار خوزستان پیرامون اقدام های صنعت نفت در حوزه کمک‌رسانی برای جمع‌آوری آب‌های سطحی و آبگرفتگی‌ بحث و تبادل نظر شد.

حضور مستمر گروه‌های عملیاتی و ماشین‌آلات مناطق نفت‎خیز جنوب برای رفع آب‎گرفتگی
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: به دنبال بارندگی‌های اخیر شهر اهواز و شروع آبگرفتگی‌ها در هفت نقطه از شهر اهواز و یک نقطه از شهرستان کارون که در وسعت زیاد دچار آبگرفتگی شدید شدند، با اعزام گروه‌های عملیاتی و ماشین‌آلات مورد نیاز حضور مستمر داشته‌ایم

بسیج امکانات نفت تا بازگشت کامل آرامش به خوزستان؛
فیلم/ گزارش سیمای خوزستان از حضور نماینده وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت ملی نفت در مناطق آسیب دیده

شرکت‎های تابعه شرکت ملی نفت ایران در رفع آبگرفتگی کارون حضور فعالی دارند
فرماندار شهرستان کارون گفت: شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران به ویژه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران در رفع آبگرفتگی مناطق این شهرستان حضوری فعال دارند

خدمات صنعت نفت در مناطق آسیب دیده ادامه دارد/ دیدار مدیران ارشد نفت با اهالی کوت عبدالله و کوی دانشگاه اهواز
به دنبال تاکید وزیر نفت مبنی بر بسیج کامل امکانات نفت برای کاهش آسیب ‌دیدگی مردم خوزستان بر اثر بارش های سیل آسای اخیر، هیأتی از مدیران ارشد این وزارتخانه و مدیران ارشد صنعت نفت در استان خوزستان با اهالی مناطق کوت عبدالله مرکز شهرستان کارون و کوی دانشگاه در کلان شهر اهواز دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات ناشی از سیلاب اخیر قرار گرفتند

سیج امکانات نفت تا بازگشت کامل آرامش به خوزستان
معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت با حضور در نشست ستاد بحران صنعت نفت در استان خوزستان، بر بسیج کامل امکانات نفت برای کاهش آسیب‌دیدگی مردم خوزستان تاکید کرد و گفت: پیرو دستور وزیر نفت، باید با تمام توان در کنار مردم استان باشیم

اهم اقدام‎های مناطق نفت‎خیز جنوب در جریان آب گرفتگی اخیر اهواز و کارون
در پی بارندگی های سیل آسای اخیر در استان خوزستان، خدمات گسترده شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از ساعات اولیه به دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات ناشی از آبگرفتگی معابر درون شهری آغاز شد و این خدمات همچنان ادامه دارد

* استمرار خدمت‎ رسانی مناطق نفت‎خیز جنوب برای رفع آبگرفتگی معابر
در پی بارندگی های سیل آسای اخیر در استان خوزستان، خدمات گسترده شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از ساعات اولیه به دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات ناشی از آبگرفتگی معابر درون شهری آغاز شد و این خدمات همچنان ادامه دارد.


دستور وزیر نفت برای امدادرسانی حداکثری به مردم شریف خوزستان
وزیر نفت در حکمی محسن پاک‌نژاد، معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری را برای امدادرسانی حداکثری به مردم شریف خوزستان مامور کرد تا در راس هیأتی بر نحوه عملیات امدادی شرکت‌های تابعه به مردم شریف خوزستان نظارت و نیازهای بیشتر را اعلام کند.

استقرار ۲ دستگاه پمپ پرفشار و ۸۰۰ متر خط لوله برای تخلیه آب‎های سطحی کارون
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از استقرار دو دستگاه پمپ فشار قوی (پمپ تراک) و احداث ۸۰۰  متر خط لوله جهت تخلیه آب های سطحی شهرستان کارون از سوی این شرکت خبر داد.

* بسیج امکانات وزارت نفت برای کاهش آسیب به مردم خوزستان
وزیر نفت در پیامی به مدیران عامل شرکت‌های ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، حفاری ایران و نفت و گاز اروندان بر بسیج امکانات وزارت نفت برای کاهش آسیب به مردم خوزستان در پی بارش‌های سیل‌آسای اخیر تاکید کرد.


مدیریت مقابله با پیامدهای ناشی از سیل کارون به ملی حفاری واگذار شد
استاندار خوزستان گفت: مدیریت مقابله با پیامدهای ناشی از بارندگی های سیل آسا و دفع آب های سطحی در شهرستان کارون که به دنبال بارندگی های سیل آسای دوشنبه گذشته در استان حادث شد به شرکت ملی حفاری ایران واگذار می شود.

 
مناطق نفتخیز جنوب ۲ قرارداد پژوهشی امضا کرد
آیین امضای ۲ قرارداد پژوهشی در زمینه زمین شناسی و رسوب زدایی از تجهیزات نفت و گاز میان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر برگزار شد.


غرب کارون، نقطه قوت کارنامه وزارت نفت است
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به افزایش ۵ برابری ظرفیت تولید نفت میادین مشترک غرب کارون طی ۶ سال اخیر، گفت: شتاب در توسعه غرب کارون، نقطه قوت عملکرد وزارت نفت در دولت تدبیر و امید است.


گازسوزی در غرب کارون به صفر می‎رسد/ تولید داخل تجهیزات نفت با مهندسی معکوس 
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با تکمیل طرح NGL۳۲۰۰ گازسوزی در غرب کارون به صفر می رسد.


امضای ۲ تفاهمنامه همکاری از سوی مدیریت طرح‌های عمرانی نفت/ تخصیص ۱۰۵ میلیارد تومان برای طرح فاضلاب خوزستان
مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی شرکت ملی نفت ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، ۲ تفاهم نامه همکاری با شرکت آب و فاضلاب اهواز و اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان امضا کرد.


بومی سازی ۲۱۵۰ قطعه مورد نیاز در شرکت نفت و گاز آغاجاری
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن ابراز خرسندی از تعامل خوب بین صنعت نفت و بخش خصوصی در به اشتراک گذاری دانش فنی، تجربه و تخصص، گفت: با تکیه بر توان سازندگان داخلی، امسال ۶۴ قلم کالا شامل ۲۱۵۰ قطعه را با سود و صرفه ی ۲۸۰ میلیارد ریالی نسبت به نمونه های خارجی، بومی سازی کردیم.


تدوین برنامه جامع ۵ ساله در واحد پژوهش مناطق نفت‎خیز جنوب
رییس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از تدوین برنامه جامع پنج ساله در این واحد خبر داد و گفت: این برنامه در تمامی سطوح سازمانی طرح ریزی و اجرایی شده است.
 


رونمایی از ابزار اساسی کاربردی در حفاری افقی و جهت‌دار
 «پالسر مثبت» به‌عنوان یکی از ابزارهای اساسی کاربردی در عملیات حفاری افقی و جهت‌دار چاه‌های نفت و گاز، در حاشیه یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه ساخت  تجهیزات حفاری خوزستان رونمایی شد.


بومی‎سازی ۸ هزار قطعه در نفت و گاز مارون
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه از ساخت داخل و تلاش در راستای رونق تولید، گفت: از ابتدای سال ۹۸ تا کنون، با همکاری سازندگان داخلی بیش از ۵۰۰ قلم کالا مشتمل بر ۸۰۰۰ قطعه از قطعات ماشین آلات پیچیده فرایندی را ساخته ایم و اکنون در بخش پمپ های پساب و شیرهای کنترل از نمونه خارجی بی نیاز هستیم.


اهتمام جدی مناطق نفت‎خیز جنوب به استفاده از نیروهای بومی و کالاهای ساخت داخل
 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب موضوع اشتغال زایی و ایجاد زنجیره اشتغال در زمینه های مختلف را از اولویت های این شرکت برشمرد و گفت: این شرکت در پروژه های خود اهتمام جدی مناطق نفتخیز جنوب به استفاده از نیروهای بومی و کالاهای ساخت داخل دارد.


رونمایی از نرم‌افزار پیش‌بینی، تشخیص و کنترل فوران چاه‌های نفت و گاز
 همزمان با دومین روز یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات حفاری، نرم‌افزار پیش‌بینی، تشخیص و کنترل فوران چاه‌های نفت و گاز (WELL CONTROL SOFTWARE) با حضور مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران رونمایی شد.


قرارداد مطالعات جامع میدان‎های مارون، رگ سفید و پازنان امضا شد
قرارداد مطالعات جامع میادین مارون، رگ سفید و پازنان میان شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شركت های مشاور امضا شد.


امضای تفاهمنامه همکاری مناطق نفتخیز جنوب و سازمان صنایع کوچک و شهرک‎های صنعتی ایران
تفاهمنامه همکاری در زمینه توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ایرانی میان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و سازمان صنایع کوچک و شهرک‎های صنعتی ایران امضا شد.


امضای تفاهمنامه پژوهشی بین شرکت ملی حفاری و دانشگاه شهید چمران اهواز
تفاهمنامه علمی و پژوهشی بین شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه شهید چمران اهواز امضا شد.  


نیازسنجی مواد شیمیایی مهم و پر مصرف در شرکت ملی نفت ایران
مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب از تشکیل کمیته مواد شیمیایی در شرکت ملی نفت ایران با حضور شرکت های تابعه برای شناسایی مواد شیمیایی مهم و مورد استفاده خبر داد.


آموزش ۶ هزار نیرو در دوره‎های کنترل فوران چاه
رئیس آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران از آموزش ۶ هزار نیرو در دوره های کنترل فوران چاه خبر داد.


ریشه‎یابی حوادث فوران چاه با برگزاری دوره آموزشی در استانداردهای جهانی    
معاون تولید شرکت ملی نفت ایران از مطالعه و ریشه یابی حوادث فوران چاه با برگزاری دوره آموزشی در استانداردهای جهانی خبر داد.


اولویت‎های کاری شرکت نفت و گاز اروندان تشریح شد
مدیر امور فنی شركت نفت و گاز اروندان، نگهداشت توان تولید نفت با استفاده حداكثری از ظرفیت های داخلی و حفاظت از محیط زیست را از جمله مهمترین اولویت های کاری این شرکت اعلام کرد.    


فرصت‎های توسعه ساخت داخل در پروژه‎های صنعت نفت بررسی شد
فرصت‎های توسعه ساخت داخل در پروژه‎های صنعت نفت در نمایشگاه صنعت نفت خوزستان بررسی شد.    


نمایشگاه نفت خوزستان، زمینه‎ساز فرصت طلایی برای تعامل مراکز دانش بنیان، سازندگان داخلی و صنعتگران
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت برگزاری نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان پیامی را منتشر کرد.    


تشریح اقدام‎های نفت و گاز کارون در زمینه ساخت داخل، مسئولیت اجتماعی و محیط زیست
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون با اشاره به توجه ویژه این شرکت به محیط زیست و مسئولیت اجتماعی، گفت: ۹۵ درصد آلاینده‌های گازی در این شرکت جمع آوری شده و بیش از یک میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در این زمینه انجام شده است.


معرفی فهرست ۷۵۰۰ قلم كالای مورد نیاز صنعت نفت به سازندگان داخلی
در نخستین روز برپایی یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان و هفدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت حفاری، از سوی شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب فهرست ۷۵۰۰ قلم كالای مورد نیاز صنعت نفت به سازندگان داخلی معرفی شد.


ساخت و رونمایی از 11 تجهیز راهبردی با حمایت مناطق نفت‎خیز جنوب     
۱۱ قلم کالای راهبردی صنعت نفت که با حمایت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از سوی شرکت‌های ایرانی بومی‌سازی شده است، در جریان برگزاری یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت رونمایی شد.


گام‎های بلندی در تامین نیازهای صنعت حفاری برداشته شده است/ بومی‎سازی 40 تجهیز پیچیده با فناوری روز     
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه گام های بلندی در تامین نیازهای صنعت نفت و حفاری برداشته شده است، اظهار کرد: شمار قطعات کاربردی در صنعت حفاری تولید داخل با احتساب تکثیر منابع تا کنون از مرز ۲۲ هزار و ۵۰۰ قطعه فراتر رفته است.


اهتمام شرکت گچساران به فعالیت‎های پژوهشی و حمایت از شرکت‎های دانش بنیان     
 مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: این شرکت به افزایش فعالیت‎های پژوهشی و حمایت از شرکت‎های دانش بنیان اهتمام ویژه ای دارد.


عمده بار اقتصادی تحریم بر دوش صنعت نفت است     
 نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین بار مشکلات اقتصادی کشور در تحریم‎ها بر دوش صنعت نفت است؛ صنعتی که می‌توانست به واسطه تحریم، محل وارد شدن آسیب به کشور باشد، اما امروز به نقطه قوت ایران تبدیل شده است.


شرکت ملی حفاری از 2 کتاب و 5 تجهیز کاربردی رونمایی کرد     
همزمان با آغاز به‎کار یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه صنعت حفاری خوزستان، شرکت ملی حفاری ایران از ۵ تجهیز و ابزار کاربردی در عملیات حفاری و ۲ کتاب رونمایی کرد.


نمایش توانمندی‎های علمی و فنی کشور با استفاده از تولید داخل در پروژه‎های ملی     
استاندار خوزستان گفت: تولیدات داخلی برای استفاده در پروژه های مهمی مانند طرح گوره –جاسک توانمندی‎های علمی و فنی کشور را به نمایش می گذارد.


اشتغال مولد و افزایش بهره‎وری با بهره‎مندی از توان شرکت‎های ایرانی     
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با بیان اینکه نمایشگاه صنعت نفت خوزستان به محلی برای گردهمایی سالانه سازندگان بزرگ و کوچک و صاحبان کسب و کار تبدیل شده است، گفت: بخش خصوصی و دولتی دست در دست هم کمک کنند و اگر به دنبال اشتغال مولد و افزایش بهره وری هستیم باید از توانمندی شرکت ایرانی و قطعات ایرانی استفاده شود.


معاون تولید شرکت ملی نفت ایران: بخش دولتی در کنار سازندگان و پیمانکاران صنعت نفت است
معاون تولید شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه بخش دولتی در کنار سازندگان و پیمانکاران صنعت نفت است، گفت: اگر چنین هدفی محقق شود و نگاه کار گروهی داشته باشیم می توان مشکلات را به صورت درون زا حل کرد.


یازدهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان آغاز به‌کار کرد   
یازدهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان با حضور فعالان صنایع نفت و گاز به‌طور رسمی گشایش یافت.


 نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت، فرصتی مناسب در مسیر رونق تولید داخل
 با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان «سال رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری، نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری - خوزستان به عنوان یكی از مهمترین رویدادهای عرصه صنعت نفت و حمایت از ساخت داخل کشور، فرصتی مغتنم جهت تحقق این شعار متعالی و ایجاد هر چه بیشتر رونق تولید در حوزه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری است.
   


دستاوردهای ساخت داخل و مسئولیت اجتماعی شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب تشریح شد
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز خوزستان به تشریح عملکرد و دستاوردهای این شرکت در حوزه حمایت از ساخت داخل، رونق تولید و مسئولیت های اجتماعی پرداخت.


اهتمام صنعت نفت به جمع آوری گازهای همراه
مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب با اشاره به برنامه این شرکت برای جمع آوری گازهای مشعل تصریح کرد: با دستور مقام عالی وزارت نفت و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، ۲ قرارداد جمع آوری گازهای مشعل با شرکت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و شرکت پتروشیمی مارون به ارزش بیش از یک میلیارد و ۲۰۰میلیون دلار طی سال گذشته امضا شد.


۲۲ آذرماه، آغاز به‎کار نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان
یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری جمعه، ۲۲ آذرماه در اهواز آغاز به کار می کند.
 


  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 7592009