جمعه 20 تير 1399   23:18:17
19:101395/7/28
به منظور حضور در مناقصات قراردادهای بالادستی نفت و گاز منتشر شد
بازنشر/ اطلاعیه تکمیل فرم ارزیابی صلاحیت شرکت‎های اکتشاف و تولید نفت و گاز خارجی

اطلاعیه تکمیل فرم ارزیابی صلاحیت شرکت های اکتشاف و تولید نفت و گاز(E&P) خارجی به منظور حضور در مناقصات قراردادهای بالادستی نفت و گاز منتشر شد.


به گزارش NIOC، شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد برای تعدادی از پروژه های اکتشاف و تولید نفت و گاز ایران، طی چند دوره مناقصه برگزار کند. بدین وسیله از شرکت های اکتشاف و تولید (E&P) خارجی معتبر و واجد شرایط دعوت به عمل می آید تا در فرآیند ارزیابی صلاحیت شرکت کنند.

لازم به ذکر است پروژه‌های مورد نظر که به تدریج اعلام می‌ شوند، بر اساس قوانین و مقررات ایران در فهرست مناقصه قرار گرفته و واگذار خواهند شد. اسناد ارزیابی صلاحیت و اطلاعات مرتبط مانند شیوه‌ها، معیار و رویه‌های ارزیابی نیز از روز دوشنبه ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۵ (۱۷ اکتبر ۲۰۱۶) در تارنمای رسمی شرکت ملی نفت ایران www.nioc.ir در دسترس خواهد بود.

لازم است متقاضیان یک نسخه از مدارک مورد نیاز و اطلاعات مرتبط با آن را به همراه فایل‌های الکترونیکی تا ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۵(۱۹ نوامبر ۲۰۱۶) به نشانی پستی و الکترونیکی زیر ارسال کنند:

نشانی: خیابان کریمخان زند، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ ، شماره ۵۲۳ ساختمان مرکزی ششم شرکت ملی نفت ایران، طبقه پنجم، اتاق ۵۰۱ پست الکترونیکی: ipc@nioc.ir

فهرست نهایی متقاضیان واجد شرایط روز چهارشنبه ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۵ (۷ دسامبر ۲۰۱۶) در تارنمای شرکت ملی نفت ایران به آدرس www.nioc.ir منتشر خواهد شد.برای دریافت اسناد ارزیابی صلاحیت و اطلاعات مرتبط کلیک کنید.
شماره خبر: 2/21953

کلمات کليدي
قراردادهای بالادستی نفت و گاز، شرکت‎های اکتشاف و تولید نفت و گاز، قراردادهای جدید نفتی، اطلاعیه تکمیل فرم ارزیابی صلاحیت شرکت‎های اکتشاف و تولید نفت و گاز، شرکت ملی نفت ایران، سرمایه گذاری خارجی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
آخرین اقدامات مقابله با کرونا در مناطق نفت‌خیز جنوب، ملی حفاری و اروندان بررسی شد
فیلم/ اخبار شرکت ملی نفت ایران در هفته‌ای که گذشت
فیلم/ اخبار شرکت ملی نفت ایران در هفته‌ای که گذشت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید