شنبه 27 دی 1399   16:05:05
14:581397/5/16

پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت روز خبرنگار

علی کاردر، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی 17 مرداد، روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.


به گزارش NIOC، در پیام کاردر آمده است: «سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‎دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‎گیرند.

هفدهم مردادماه؛ روز خبرنگار، روزی است که گویی قلم، این مقدس‌ترین عامل سوگند آسمانی، بار دیگر به مظهر درخشش تبدیل شده و حکایت‌گر زندگی تابناک رهپویانی می‌شود که همواره با آن پیوندی جاودانه بسته‌اند.

در جامعه امروزی که هر شخص، فارغ از تخصص و یا هر نوع توجه به منافع گروهی یا ملی، می‎تواند با انتشار هر نوع خبر یا گزارشی، جریانی را در جامعه ایجاد و یا تشدید کند، یافتن حق و باطل کاری بس دشوار است و چنین است که تخصص و تعهد خبرنگاران، این قشر خدوم جامعه بیش از گذشته در هدایت و روشنگری، برجسته می‎شود و ارزشی مضاعف می‎یابد.

اینجانب، ضمن پاسداشت یاد شهدای عرصه اندیشه و قلم و ارج نهادن به مقام والای خبرنگاران و اصحاب رسانه، روز خبرنگار را به همه عزیزان تبریک می‎گویم و برای فعالان این عرصه سلامتی و توفیق مسئلت دارم. »

شماره خبر: 2/24937

کلمات کليدي
پیام تبریک، علی کاردر، روز خبرنگار
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
پیام تبریک رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت ولادت حضرت فاطمه و روز زن
اولویت‎های اطلاع‎رسانی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید