09:481398/6/12

افتتاح ۲ پروژه عام‌المنفعه در سرخس

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق با هدف عمل به مسئولیت اجتماعی و از محل اعتبارات در نظر گرفته شده، دو پروژه عام‌المنفعه در شهرستان سرخس افتتاح کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق در آیین گشایش سالن ورزشی روستای کچولی و راه مواصلاتی روستاهای کچولی به قوش عظیم در شهرستان سرخس به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، گفت: این پروژه‌های عام‌المنفعه همسو با سیاست‌های کلان شرکت ملی نفت ایران در حوزه مسئولیت اجتماعی و به‌منظور ساماندهی فعالیت‌ها و ارتقای سطح امکانات اجرا شده است.

سیدابوالحسن محمدی افزود: توسعه فضاهای آموزشی دانشگاه‌ها، ارتقای سطح بهداشت عمومی، افزایش امکانات ورزشی، رفع محرومیت نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر، توسعه کمی و کیفی راه‌ها و جاده‌ها، حفظ و صیانت از منابع ارزشمند طبیعی و زیست محیطی از طریق مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران در اجرای طرح‌های عمرانی در مناطق مختلف کشور از دیگر کارکردهای تعریف‌شده در این حوزه است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق درباره میزان اعتبار تخصیص‌یافته به این دو پروژه عام‌المنفعه اظهار کرد: مبلغ ۸ میلیارد ریال به پروژه سالن ورزشی روستای کچولی و ۷ میلیارد ریال به پروژه راه مواصلاتی روستای کچولی به قوش عظیم اختصاص داده شد.

2/1/27422
کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، سرخس، پروژه عام المنفعه، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


آمادگی شرکت نفت و گاز شرق برای تامین سوخت زمستانی
توزیع ۴۵۰ بسته کمک آموزشی در مدارس شلمچه و دشت آزادگان
تهيه و توزيع 60 دستگاه كولر گازي در مدارس مناطق محروم آغاجاري