09:071398/6/17
مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب تاکید کرد؛
ضرورت تعامل بیش از پیش شرکت های بهره بردار با محیط پیرامونی

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تعامل بیش از پیش شرکت های بهره بردار تابع این شرکت را با محیط پیرامونی خواستار شد و بر اجرای مسئولیت های اجتماعی به بهترین شکل ممکن تأکید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی به همراه تعدادی از مدیران شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از منطقه گوره، چندراهه گناوه، خطوط لوله صادراتي مسير و مخازن ذخيره سازي پترواميد آسيا در حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و همچنين كارخانه و تاسيسات تزريق گاز مارون و واحد بهره برداري شماره-5 مارون بازدید کرد.

وي در اين بازديد بر توجه به نيروي انساني و شنيدن بدون واسطه دغدغه هاي آنها و بررسي ميداني مشكلات اين همكاران اعم از مشكلات پرسنلي، بهداشتي، ايمني و خدماتي و رسيدگي و حل مشكلات موجود در اين زمينه ها تأكيد كرد.

محمدي در جلسه ای با حضور مدیران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران وضعیت این تأسيسات و پروژه های در دست اجرا و موثر در فرايند توليد بويژه تلمبه خانه حياتي گوره را بررسی و بر تسريع در انجام اين پروژه ها تأكيد کرد.

در این نشست، مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، جانشین مدیر عامل و رؤسای ادارات مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گزارشی از وظایف و عملکرد و برنامه های آتی تأسیسات صادرات نفت ارائه دادند.

محمدی اظهار کرد: اگرچه رسالت ما حفظ و صیانت از سرمایه ملی نفت در جهت افزایش توان اقتصادی است اما مجموعه شرکت های بهره بردار باید ضمن اجرای وظایف محوله تمام تلاش و سعی خود را در جهت تعامل و اجرای مسؤلیت های اجتماعی به بهترین شکل ممکن به کار گیرند.

وی، با تاکید بر رعایت ایمنی و حفاظت از تاسیسات گفت: امانتی که امروز در دست ماست متعلق به ملت ایران است لذا وظیفه سنگینی در راهبری این تاسیسات و حفظ آنها متوجه ما است.

محمدی همچنين با جانشين مدير منطقه بهرگان ديدار و بر لزوم تعامل في مابين تاكيد كرد.

شماره خبری: 18724/3
کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


جابه‎جایی 5500 زائر اربعین حسینی/ خدمت رسانی به زائران اربعین ادامه دارد
جابجایی 3000 زائر اربعین تا مرز چذابه و شلمچه/ خدمات درمانی صنعت نفت به زائران ادامه دارد
استمرار خدمت‎رسانی به زائران در قالب ستاد اربعین صنعت نفت/ خدمات تا 5 روز بعد از اربعین ادامه دارد