سه‌شنبه 27 مهر 1400   17:56:22
10:311398/7/10
با موضوع همکاری در زمینه مطالعات علوم زمین و مخزن
شرکت ملی حفاری و دانشگاه صنعت نفت موافقت‌نامه همکاری امضا کردند

شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه صنعت نفت در حوزه مطالعات علوم زمین و مخزن موافقت نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس اداره زمین شناسی شرکت ملی حفاری ایران در این باره گفت: این موافقت نامه به امضای سید عبدالله موسوی؛ مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره ملی حفاری ایران و کریم سلحشور؛ رئیس دانشگاه صنعت نفت رسید.

فرهاد محسنی افزود: این سند همکاری، انجام خدمات و مطالعات زمین شناسی مغزه های حفاری، مهندسی، مشاوره ای، تحقیقاتی،  آزمایشگاهی و آموزشی را در موضوع پیش گفته در بر می گیرد.

وی اظهار کرد: هدف از امضای این توافق نامه، استفاده مستقیم متخصصان و کارشناسان این اداره از تجهیزات دانشگاه صنعت نفت برای انجام کلیه مطالعات و آنالیز معمولی و ویژه مغزه های حفاری است.

رئیس اداره زمین شناسی شرکت ملی حفاری ایران گفت: بهره گیری بهینه از ظرفیت های این واحد به ویژه در راستای حضور مشترک در مناقصات خدمات آنالیز مغزه و ارائه مستقیم خدمات زمین شناسی مغزه(مطالعات فسیل شناسی، چینه شناسی و رسوب شناسی)، مطالعات پتروفیزیک و ژئوفیزیک به دانشگاه صنعت نفت از موارد طرح شده در این موافقت نامه است.

وی انجام مطالعات سنگ مخزن، خواص سیال، همکاری در راه اندازی دوره های تخصصی، بهره گیری متقابل از هیئت علمی و کارکنان حفاری در امور پژوهشی و برگزاری همایش های فنی و تخصصی را از ظرفیت های دانشگاه صنعت نفت در راستای خدمات آزمایشگاهی سنگ و سیال برشمرد.

محسنی مدت این موافقت نامه را از تاریخ امضا سه سال و تمدید آن را با توافق طرفین امکان پذیر عنوان کرد و افزود: این موافقت نامه مشتمل بر 15 ماده و پنج تبصره تنظیم شده است.

23459/4

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
موافقتنامه، ملی حفاری، دانشگاه صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
بیستمین کنگره ملی خوردگی ایران برگزار می‌شود
فضای سبز صنعتی شرکت ملی حفاری از میانگین کشوری بیشتر است
مرکز طب صنعتی معاینات ادواری کارکنان ملی حفاری راه‌اندازی شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 27 مهر 1400 17:09:10
nioc