دوشنبه 7 مهر 1399   09:15:26
16:101398/7/17

امضای تفاهمنامه همکاری میان شرکت‌های اویک و گسترش نفت و گاز پارسیان

شرکت‌های اویک و گسترش نفت و گاز پارسیان با هدف توسعه همکاری در اجرای پروژه‌های بالادستی و پایین دستی صنعت نفت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این تفاهمنامه امروز (چهارشنبه، ۱۷ مهرماه) بین غلامرضا منوچهری، مدیرعامل اویک و حسین شهریاری، مدیرعامل شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان امضا شد.

مدیرعامل شرکت اویک با اشاره به اینکه کارگروهی از مدت ها پیش ظرفیت های همکاری دو شرکت را بررسی کرد، گفت: بررسی زمینه های همکاری مشترک در بخش های مختلف از جمله لایه خامی و طرح پالایشی سیراف در دستور کار قرار دارد.


غلامرضا منوچهری با اشاره به اینکه همکاری با شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان در زمینه های مدنظر منجر به توسعه بخش های بالادستی و پایین دستی و ایجاد یک زنجیره ارزش می شود، اظهار کرد: توسعه در این بخش ها علاوه بر اشتغال زایی، زمینه های حمایت ویژه از ساخت داخل را نیز فراهم می کند.

وی افزود: در همکاری‌ های آتی، شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان به عنوان سرمایه‌ گذار و اویک به عنوان پیمانکار طرح حضور خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان نیز با بیان اینکه امیدواریم این تفاهمنامه در ماه های آتی منجر به عقد قرارداد در بخش های مدنظر شود، گفت: هم اکنون فضای خوبی برای همکاری و همچنین توانمندی هایی در داخل کشور وجود دارد که با گسترش همکاری های این چنینی می توان اتفاقات خوبی برای صنعت نفت و کشور رقم زد.

2/27719
کلمات کليدي
اویک، شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان، تفاهمنامه
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
واحد فرآورش مرکزی میدان مشترک آذر عملیاتی شد
  • 1399/5/13 دوشنبه واحد فرآورش مرکزی میدان مشترک آذر عملیاتی شد
    مدیرعامل گروه اویک از تحقق تولید نفت از طریق واحد فرآورش مرکزی (CPF) میدان مشترک آذر خبرداد و گفت: طرح توسعه این میدان مشترک در آینده نزدیک به‌طور رسمی به بهره‌برداری می‌رسد.
E&Pهای ایرانی؛ ضامن توسعه میادین نفتی ایران و تجارت بین‎الملل
  • 1398/10/11 چهارشنبه E&Pهای ایرانی؛ ضامن توسعه میادین نفتی ایران و تجارت بین‎الملل
    بیست و چهارمین مجمع مدیران شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی امروز (چهارشنبه، 11 دی 98) با حضور سید محمدحسن ابوترابی‌فرد؛ امام جمعه موقت تهران، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مهندسی و توسعه، مدیران شرکت های E&P و به میزبانی شرکت اویک برگزار شد.
نفت فلات قاره 8 تفاهمنامه همکاری پژوهش محور امضا کرد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید