پنجشنبه 19 تير 1399   17:44:00
17:541398/9/25

بومی سازی ۲۱۵۰ قطعه مورد نیاز در شرکت نفت و گاز آغاجاری

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن ابراز خرسندی از تعامل خوب بین صنعت نفت و بخش خصوصی در به اشتراک گذاری دانش فنی، تجربه و تخصص، گفت: با تکیه بر توان سازندگان داخلی، امسال ۶۴ قلم کالا شامل ۲۱۵۰ قطعه را با سود و صرفه ی ۲۸۰ میلیارد ریالی نسبت به نمونه های خارجی، بومی سازی کردیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ابراهیم پیرامون در نشست خبری در یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنفت نفت و هفدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات حفاری خوزستان، گزارشی از عملکرد این شرکت ارائه داد.

وی صفر شدن نفت سوزی منتج از عملیات به تولید آوری چاه ها با استفاده از دستگاه های فرآورش سیار نفت (MOT) و تفکیک گر سیار نفت(MOS) را بسیار مهم و ارزش آفرین توصیف کرد و یادآور شد: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون ۵۲۰ هزار بشکه نفت را بازیافت و به فرایند تولید بازگرداندیم.

پیرامون گازسوزی را از مسائل مهم زیست محیطی روز برشمرد و اظهار کرد: با بخش خصوصی قرارداد بستیم و به زودی گاز های جمع آوری شده به جای مشعل، به پالایشگاه بید بلند ۲ ارسال خواهد شد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری مسئولیت های اجتماعی این شرکنقبال مجاوران تاسیسات عملیاتی را امری واجب دانست و گفت: با توجه به وسعت حوزه  عملیاتی شرکت، خدمات ارائه شده ما شامل ۳ استان کشور می شود که بر اساس انتظارات مردم در زمینه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی، خدمات ارزنده ای را ارائه داده ایم.

2/28239
کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، نمایشگاه صنعت نفت خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
مهار ۵۰ آتش‌سوزی با مشارکت شرکت نفت و گاز آغاجاری
کمپرسور هوای ایستگاه تزریق گاز آغاجاری بازسازی شد
دستیابی متخصصان شرکت آغاجاری به فناوری شیرهای قطع اضطراری
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید