دوشنبه 18 فروردين 1399   20:37:24
10:431398/10/4

گزارش وزیر نفت در کمیسیون تلفیق بودجه درباره تولید و صادرات نفت

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر نفت با حضور در نشست عصر دیروز این کمیسیون، گزارشی درباره تولید و صادرات نفت ارائه کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جلال میرزایی به نشست عصر روز گذشته (سه‌شنبه، سوم دی‌ماه) کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی که با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت برگزار شد اشاره کرد و گفت: وزیر نفت در این نشست گزارشی درباره فرآورده‌های نفتی، صادرات، مقدار تولید و دیگر مسائل مربوط به صنعت نفت ارائه کرد.

وی افزود: در این نشست، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و عادل آذر، رئیس سازمان دیوان محاسبات نیز درباره هدفمندی یارانه‌ها، شاخص‌های اقتصادی کلان و ارتباط آن‌ با بودجه، عملکرد بودجه در سال‌های گذشته، روند کلی بودجه در هشت ماه گذشته و سیاست‌هایی که از نگاه دیوان محاسبات باید در بودجه اعمال شود توضیحاتی ارائه کردند.

کلیات لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور، عصر دیروز در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

2/28337

منبع: شانا


کلمات کليدي
کمیسیون تلفیق بودجه، مجلس شورای اسلامی، گزارش صادرات نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
سوآپ نفت خام و فرآورده‌های نفت و گاز از پرداخت مالیات معاف شد
نمایندگان مجلس از پاسخ‌های وزیر نفت قانع شدند
ایران در حوزه انرژی خودکفا شده است
  • 1398/9/17 يكشنبه رئیس‌جمهوری: ایران در حوزه انرژی خودکفا شده است
    رئیس‌جمهوری با اشاره به خودکفایی ایران در بخش انرژی، گفت: تا پیش از این، صادرات گاز در فصل زمستان امکان‌پذیر نبود، زیرا با قطعی آن مواجه بودیم، اما امروز در سرمای زمستان نیز صادرات ادامه دارد، همچنین در حوزه گازوئیل و بنزین به خودکفایی رسیده‏‎ایم.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید