سه‌شنبه 28 اردیبهشت 1400   18:40:49
13:561399/10/20

بازدید نمایندگان مجلس از تأسیسات نفت و گاز زاگرس جنوبی

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیران و رؤسای اداره‌های ستادی و عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از تأسیسات گازی منطقه عملیاتی آغار و دالان بازدید کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از پالایشگاه گازی فراشبند و طرح توسعه پالایشگاه در نشستی با حضور مدیران ستادی و عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به بررسی وضع تولید گاز و مسائل مرتبط با عملیات این شرکت پرداخت.

این بازدید با همراهی عبدالعلی رحیمی، نماینده مردم سروستان و کوار و خرامه و دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، محمدمهدی فروردین، نماینده مردم شهرستان‌های فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین و جمعی از رؤسای اداره‌های دولتی شهرستان فراشبند برگزار شد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بزرگ‌ترین شرکت زیرمجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که پنج منطقه عملیاتی را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می‌کند.

2/30824

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
ایجاد بیش از یک میلیون مترمربع فضای سبز در زاگرس جنوبی
بهبود ناوگان آتش‌نشانی در زاگرس جنوبی
  • 1399/12/9 شنبه بهبود ناوگان آتش‌نشانی در زاگرس جنوبی
    ۱۰ دستگاه از خودروهای سنگین آتش‌نشانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی مستقر در پنج منطقه عملیاتی این شرکت به‌منظور آمادگی هر چه بیشتر ناوگان آتش‌نشانی، تعمیر و بازسازی شدند.
آمادگی زاگرس جنوبی برای تولید پایدار گاز در زمستان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید